Logo Pracuj.pl

Kierownik Produkcji PCV

SALES HRO firmie

  • podkarpackie
    podkarpackie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest firma produkcyjna, ulokowana 40km od Krakowa, która planuje rozbudowę zakładu.

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie procesem produkcyjnym PCV
  • Koordynowanie pracy podległego zespołu
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji technologicznej
  • Nadzór nad technicznym przygotowaniem linii produkcyjnych
  • Kontrola jakości wyrobów i procesu
  • Dbałość o terminowość realizacji celów produkcyjnych
  • Współpraca z Działem Logistyki w zakresie koordynacji dostaw
  • Współpraca z Magazynem w zakresie kontroli stanów magazynowych materiałów produkcyjnych
  • Wdrażanie nowych produktów i rozwiązań
  • Udział w rekrutacji nowych pracowników

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami produkcji PCV min 3 lata
  • Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu zespołami pracowniczymi (produkcja)
  • Wysokie zdolności organizacyjne
  • Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań usprawniających organizacje pracy oraz podnoszących jakość produkcji
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów z uwzględnieniem czynnika ludzkiego
  • Umiejętność analizy danych i raportowania w tym dbałość o koszty
  • Znajomość systemów do zarządzania procesami produkcyjnymi
  • SOLIDNOŚĆ, skrupulatność/precyzja, sumienność, samodzielność
  • Obsługa pakietu MS Office – w tym Excel
  • Gotowość do relokacji na południe Polski (40km od Krakowa)

Pracodawca oferuje

  • Wynagrodzenie podstawowe w oparciu o B2B lub umowę o pracę : wysokość do ustalenia, otwartość na oczekiwania kandydata
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • W przypadku relokacji na południe Polski - pomoc w relokacji i zapewnienie mieszkania
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Możliwość rozwoju w tym rozwijanie produkcji (dobudowa nowych hal etc)
  • Dużą samodzielność w strukturach firmy o rozpoznawalnej marce

Kierownik Produkcji PCV, podkarpackie