Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik produkcji

SMARTPACK sp. z o.o.O firmie

  • Zakładowa 7, Pionki
    Pionki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

SMARTPACK sp. z o.o.

Zakładowa 7

Pionki

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie i wspieranie podległego zespołu produkcyjnego poprzez zarządzanie priorytetami, rozwiązywanie problemów i dbanie o rozwój personelu

  • Dbałość o skuteczną i partnerską komunikację w zespole,

  • Przestrzeganie realizacji współczynników produkcyjnych KPI, oraz realizowanie działań naprawczych tam, gdzie są one konieczne,

  • Zarządzanie i planowanie produkcji,

  • Optymalizacja kosztów produkcji, dbałość o wydajność linii produkcyjnych poprzez nieustanne analizy dotyczące produkcji - przygotowywanie bieżących raportów i analiz,

  • Wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych,

  • Wsparcie Działu Technicznego w terminowym wdrażaniu działań związanych z automatyzacją produkcji, redukcji czasu przestojów, a także planowaniu harmonogramu konserwacji parku maszynowego,

  • Dbałość o zgodność pracy podległych działów i stanowisk z Polityką Jakości, nadzór nad tworzeniem instrukcji i procedur oraz dokumentacji technicznej do maszyn, urządzeń i narzędzi,

  • Dbałość o przestrzeganie norm dotyczących zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego technicznego,

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku jako koordynator/kierownik produkcji (mile widziane w branży packaging),

  • Znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego umożliwiającej swobodną komunikację,

  • Podstawowej znajomości systemu ERP,

  • Umiejętności zarządzania i rozwoju podległego zespołu, a także budowania partnerskich relacji,

  • Praktyczna znajomość zasad Lean Management oraz Kaizen,

  • Zaangażowanie w pracę, odpowiedzialność, samodzielność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w firmie nastawionej na nieustanny rozwój,

  • Możliwość dalszego rozwoju i zbierania doświadczeń w zarządzaniu,

  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe,

  • Pakiet benefitów i premii.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • bony towarowe

  • dofinansowanie usług turystycznych

Nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma z branży packaging poszukuje ambitnych kandydatów na stanowisko: Kierownik produkcji.

Przewiń do profilu firmy