Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

HAFTINA TEXTILE GROUP Sp. z o.o.

Witosa 40

Piotrków Trybunalski

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem pracowników produkcji,

  • planowanie i nadzór nad realizacją planu produkcji,

  • nadzór nad recepturami technologicznymi i rozliczanie kosztów wytworzenia produktów,

  • zarządzanie efektywnością procesów produkcyjnych,

  • nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem dokumentacji produkcyjnej,

  • prowadzenie procesów optymalizacji operacji produkcji i logistyki wewnętrznej,

  • wdrażanie i realizacja planów i procedur związanych z zatrudnieniem pracowników,

  • rozliczanie i motywowanie podległego zespołu pracowników,

  • regularne raportowanie wyników pracy wydziałów produkcyjnych,

  • nadzór nad pracą pracowników magazynowych i spedycji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (kierunki: inżynieria, finanse, ekonomia, zarządzanie)

  • minimum 4-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w dziale produkcji,

  • znajomość nowoczesnych zasad zarządzania procesem produkcyjnym,

  • znajomość systemu Lean Manufacturing – mile widziana,

  • znajomość zasad zarządzania jakością w procesach produkcyjnych,

  • doskonałe umiejętności planowania i organizacji czasu pracy własnej i pracowników,

  • wysokie kompetencje w zakresie zarządzania projektami i priorytetami,

  • ugruntowane doświadczenie efektywnego zarządzania zróżnicowanymi zasobami ludzkimi,

  • umiejętność pracy pod presją czasu i wyników,

  • znajomość podstawowych zasad rachunkowości i rozliczeń,

  • umiejętność biegłej obsługi komputera - biegła obsługa pakietu MS Office

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne - budowanie dobrych i trwałych relacji z pracownikami, pozytywne nastawienie do pracy i zespołu

  • zdolność motywowania pracowników

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • decyzyjność i konsekwencja w działaniu

  • łatwość w kreatywnym rozwiązywaniu problemów oraz sytuacji kryzysowych

To oferujemy

  • ciekawą pracę na stanowisku zarządczym,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • rozwój i doświadczenie w pracy w ściśle ukierunkowanej branży tekstylnej,

  • umowę o pracę,

  • możliwość zatrudnienia na podstawie kontraktu menedżerskiego,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o wynagrodzenie podstawowe + premię,

  • przyjazną atmosferę w pracy.

Haftina – lider branży aplikacji i haftów użytkowych znów rekrutuje!

Tym razem poszukujemy samodzielnego i ambitnego pracownika na stanowisko Kierownik Produkcji.

Przewiń do profilu firmy