Oferta pracy

Kierownik Produkcji

BRUGG SYSTEMY RUROWE sp. z o.o.O firmie

  • Poznańska 628
    Płochocin (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

BRUGG SYSTEMY RUROWE sp. z o.o.

Poznańska 628

Płochocin (pow. warszawski zachodni)

W związku z intensywnym rozwojem oraz rozbudową zakładu produkcyjnego w Płochocinie, poszukujemy osób na stanowisko: Kierownik Produkcji. Do pierwszych obowiązków nowych członków zespołu należeć będzie poznanie, wspieranie oraz rozwój nowych procesów produkcyjnych, które uruchamiane będą w Płochocinie.

Twoje zadania:

  • W pierwszym etapie pracy koordynacja uruchomienia produkcji w nowej lokalizacji.
  • Ciągłe doskonalenie w obszarach bezpieczeństwa, jakości, produktywności i kosztów wytwarzania.
  • Zapewnienie stabilności i konkurencyjności procesu produkcyjnego.
  • Odpowiedzialność w zakresie przeglądów, napraw i usuwania awarii maszyn.
  • Tworzenie i nadzorowanie dokumentacji produkcyjnej.
  • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych.
  • Planowanie produkcji.
  • Rozliczanie produkcji i współpraca z działem księgowym.

Nasze oczekiwania:

  • Gotowość do wyjazdów służbowych do Niemiec/Szwajcarii zwłaszcza w czasie trwania projektu związanego z uruchomieniem linii produkcyjnej w Polsce (styczeń/luty 2021).
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie najlepiej o kierunku związanym z produkcją, materiałoznawstwem lub automatyką.
  • Praktyczna znajomość MS-Office, Lean Manufacturing.
  • Znajomość rysunku technicznego oraz zasad tworzenia dokumentacji technicznej (znajomość Auto Cad).
  • Podstawowa znajomość norm bezpieczeństwa w budowie maszyn oraz Dyrektywy Maszynowej.
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w międzynarodowej organizacji.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Pozytywna postawa i samodzielność.
  • Umiejętność pracy zespołowej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy