Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik produkcji

Schlösser Heiztechnik Gruppe Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.O firmie

Schlösser Heiztechnik Gruppe Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Ulica Partnerska 19

Pobiedziska

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie prac podległego personelu,

  • nadzór nad bieżącą produkcją,

  • opracowywanie wydziałowych planów produkcji w porozumieniu z przedstawicielami innych działów,

  • raportowanie i analizy wydajności produkcji,

  • zapewnienie prawidłowych warunków pracy BHP,

  • motywowanie pracowników do podnoszenia kompetencji i kwalifikacji zawodowych,

  • komunikacja z innymi działami firmy,

  • rozwiązywania sytuacji kryzysowych,

  • zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego,

  • wdrażanie najnowszych rozwiązań technologicznych,

  • odpowiada za prawidłową realizację budżetu a także za optymalizację kosztów produkcji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub z zakresu zarządzania produkcją),

  • minimum 4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,

  • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów,

  • nadzór nad utrzymaniem czystości i przestrzeganiem zasad bhp, ,ochrony środowiska i Ppoż przez pracowników produkcyjnych,

  • prawo jazdy kat. B,

  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji,

  • zapewnienie płynności produkcji,

  • utrzymanie produktywności, efektywności i dostaw na czas na złożonym poziomie,

  • rozliczanie produkcji, wprowadzanie do systemu informacji o ilości wykonanych wyrobów i ilości powstałych braków,

  • informowanie przełożonego o błędach i zastrzeżeniach w procesie produkcji, mogących skutkować obniżeniem jakości wyrobów.

To oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • świadczenia pozapłacowe - pakiet medyczny, ZFŚS.