Oferta pracy

Kierownik Produkcji

Klient Pracuj.pl

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i odpowiedzialność za bezpieczeństwo i organizację pracy

  • Budowanie zaangażowania podległego zespołu oraz dbanie o właściwą komunikację i merytoryczne wsparcie zespołu

  • Nadzór i opracowywanie harmonogramów przebiegu produkcji oraz cyklu produkcyjnego,

  • Nadzór nad przygotowaniem i realizacją dziennych i okresowych planów produkcji,

  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników produkcji w tym kadry produkcyjnej, kierowniczej, inżynierów (150-300 osób),

  • Nadzór nad zarządzaniem parkiem maszynowym

  • Nadzór nad prawidłowym rozliczeniem surowców produkcyjnych i wytworzonych gotowych wyrobów

  • Nadzór nad stosowaniem wymaganej dokumentacji produkcyjnej i jakościowej.

  • Nadzór nad optymalizacją produkcji, standaryzacją procesów produkcyjnych

  • Nadzór nad wykorzystaniem i utrzymaniem wydajności maszyn

  • Nadzór nad przestrzeganiem przyjętych standardów i technologii przewidzianej dla procesów produkcyjnych

  • Przestrzeganie standardów jakościowych oraz procedur obowiązujących w firmie

  • Koordynacja współpracy pomiędzy działami

  • Prowadzenie projektów dotyczących optymalizacji i zwiększenia wydajności procesów produkcyjnych

  • Realizacja KPI

  • Tworzenie i nadzór nad budżetem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • min. 4-5 letnie doświadczenie na stanowisku managerskim w środowisku produkcyjnym

  • (w branży Automotive lub chemicznej)

  • Umiejętność zarządzania projektami

  • Umiejętności związane z eksploatacją urządzeń i linii technologicznych

  • Bardzo dobra znajomość standardów jakościowych

  • Bardzo dobra znajomość Lean manufacturing;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność podejmowania decyzji oraz inicjatywa w działaniu

  • Umiejętność analitycznego myślenia, niezależność, dyspozycyjność, asertywność, proaktywna postawa

  • Umiejętność metodologicznego podejścia do pracy i rozwiązywania problemów

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i stresu

  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne i przywódcze

  • Łatwość w komunikacji z innymi

Cel stanowiska:

Podstawowym zadaniem Kierownika Produkcji jest zarządzanie kadrą produkcyjną oraz prowadzenie nadzoru nad wszystkimi etapami produkcji wyrobów, aby zapewnić jego realizację w sposób bezpieczny, w najwyższej oczekiwanej jakości, terminowy i zgodny z przyjętą dokumentacją techniczną i kosztem standardowym. Współtworzenie i realizacja celów biznesowych Zakładu zgodnie z założeniami strategicznymi firmy.