Logo Pracuj.pl

Kierownik Produkcji

Tobea Sp. z o.o.O firmie

14 000–16 000
brutto / mies.
  • podlaskie
    podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, monitorowanie, zarządzanie i bieżące korygowanie całego procesu produkcji;
  • wyznaczanie, delegowanie i egzekwowanie realizacji zadań podległego zespołu;
  • inicjowanie rozwiązań zwiększających efektywność procesów;
  • dbałość o bezpieczeństwo, zgodność ze standardami i przepisami i regulacjami wewnętrznymi procesów produkcyjnych;
  • selekcja i rozwój podległych pracowników;
  • stała współpraca ze wszystkimi działami organizacji, burzenie ’silosów’, budowanie porozumienia wokół wspólnych celów;
  • raportowanie i analiza wyników oraz proponowanie i wdrażanie opartych o nie zmian.

Nasze wymagania

  • masz adekwatne wykształcenie wyższe;
  • przez min. 3 lata zarządzałaś/eś dużymi zespołami, najlepiej w branży produkcyjnej i możesz nam śmiało opowiedzieć zarówno o sukcesach, jak i o porażkach (tak, tak, te są równie ważne, a może i ważniejsze);
  • miałaś/eś okazję wdrażać usprawnienia w procesie produkcji, wiesz, jak trudno jest wprowadzać zmiany, a mimo to wciąż Ci się chce;
  • nie boisz się mówić o problemach, bo jesteś nastawiony na ich rozwiązywanie, a nie roztrząsanie;
  • fajnie, gdybyś znała/znał angielski, ale najważniejsze, byś chciała/chciał się uczyć :-)

To oferujemy

  • pełne wyzwań środowisko pracy, gdzie faktycznie Twój głos się liczy;
  • słuchających i zainteresowanych Twoim punktem widzenia przełożonych;
  • długotrwałe, stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju wraz z organizacją;
  • wynagrodzenie w wysokości 14 000- 16 000 brutto PLN;
  • możliwość dodatkowej premii wynikowej;
  • standardowe narzędzia pracy (telefon, laptop);
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej;

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • przyjazna atmosfera
  • merytoryczne wdrożenie do pracy
  • dodatkowa premia za wyniki

Tobea, agencja zatrudnienia o nr 12139, dla swojego Klienta jednego z największych przedsiębiorstw produkcyjnych w woj. podlaskim poszukuje kandydatów na stanowisko Kierownik Produkcji.

Jeśli poszukujesz miejsca, gdzie w cenie jest zaangażowanie, wdrażanie własnych pomysłów, realny wpływ i odwaga działania - prawdopodobnie mamy coś dla Ciebie.

To nie jest ciepła posadka :-)

Poszukujemy lidera z krwi i kości, którego kręci przewodzenie zespołowi w procesie zmiany, pokonywanie przeciwności, podejmowanie wyzwań. Twardziela, który nie zraża się niepowodzeniami wiedząc, że są to konieczne stopnie w drabinie rozwoju managera.

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: KP/11/21

Kierownik Produkcji, podlaskie