Oferta pracy

Kierownik Produkcji Polnej

Integra Consulting Poland

  • Drawsko Pomorskie (okolice), zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

INTEGRA Consulting Poland (www.integra-consulting.pl) obecna jest na rynku od 1997 r. Znajdujemy się w czołówce polskich firm szkoleniowo-doradczych. Oferujemy pełną gamę usług wspierających firmy na każdym etapie rozwoju organizacji. Specjalizujemy się w projektowaniu i realizacji programów szkoleniowych dotyczących rozwoju kompetencji „miękkich” i „twardych”. Wspieramy naszych klientów również w procesach doboru kadry na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie, również top management (www.integra-rekrutacje.pl).

W INTEGRA Consulting Poland najważniejsi są ludzie – klienci i pracownicy – to zespół tworzą firmę. Stawiamy na wysoką jakość realizowanych usług, wiarygodność, profesjonalizm, partnerskie relacje i otwartą komunikację. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, uczymy i rozwijamy.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej związanej z uprawą roślin i należacej do międzynarodowej grupy, poszukujemy Kierownika Produkcji Polnej:

Lokalizacja: okolice Drawska Pomorskiego

Twoje zadania będą polegały na:

  • planowaniu produkcji
  • kontroli norm produkcyjnych
  • koordynowaniu prac personelu (ok. 50 osób)
  • współpracy z podległymi liderami
  • dbaniu o jakość produkcji
  • raportowaniu i analizie wydajności produkcji
  • motywowaniu pracowników
  • współpracy z pozostałymi działami firmy

Szukamy kandydatek/ kandydatów, którzy posiadają:

  • doświadczenie w zarządzaniu produkcją
  • doświadczenie w pracy z dużym zespołem
  • mile widziana wiedza z branży rolnej/ogrodniczej/leśnej
  • wykształcenie wyższe - dużym atutem będą kierunki związane z zarządzaniem produkcją
  • znajomość języka angielskiego minimum na poziomie komunikatywnym

Pracodawca zapewnia:­

  • zatrudnienie na umowie o pracę w stabilnej firmie w rozwijającej się branży
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie plus premia kwartalna
  • możliwość rozwoju.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Administratorem danych osobowych jest Integra Consulting Poland Sp. z o.o. Sp. k., ul. Górki 7, 60-204 Poznań.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Integra Consulting Poland Sp z o.o. Sp. k. z siedzibą w Poznaniu w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych procesach rekrutacyjnych” za pomocą przycisku Aplikuj na stronie.

Ogłoszenie archiwalne