Oferta pracy

Kierownik Produkcji

Antal Engineering & Operations O firmie

  • okolice Poznania
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Menedżer

Antal Engineering & Operations

okolice Poznania

Poznań

Dla firmy produkcyjnej z branży spożywczej zlokalizowanej w województwie wielkopolskim poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Kierownik ProdukcjiNumer ref.: /96/03/2021/HS

Zadania:

  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie obszaru produkcji i logistyki
  • Planowanie, rozwój i zarządzanie budżetem działów
  • Inicjowanie i wdrażanie rozwiązań wpływających na optymalizację procesów
  • Harmonizacja procesów, procedur i materiałów z firmą macierzystą
  • Budowanie zaangażowania zespołu i jego rozwój
  • Ścisła współpraca z działami sprzedaży, jakości, zakupów
  • Utrzymanie ciągłości produkcji przy współpracy z działem technicznym
  • Raportowanie do CEO
  • Wsparcie w kwestiach BHP, norm bezpieczeństwa pracy (przygotowanie, wdrożenie i dokumentacja BHP)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, managerskie
  • Minimum 10 letnie doświadczenie w obszarze produkcyjnym
  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją w branży spożywczej
  • Doświadczenie w budowaniu zaangażowanych dobrze funkcjonujących zespołów
  • Podejście zorientowane na zespół, komunikatywne, praktyczne
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim, mile widziany niemiecki
  • Doświadczenie w pracy w systemie SAP
  • Praktyczne doświadczenia w wykorzystywaniu 5S, Kaizen
  • Gotowość do podróżowania (głównie Niemcy)

Oferta:

  • Praca w międzynarodowej organizacji o stabilnych strukturach
  • Realny wpływ na rozwój podległego obszaru i rozwój firmy
  • Możliwość rozwoju osobistego wspierane przez organizację
  • Bogaty pakiet benefitów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne