Oferta pracy

Kierownik Produkcji

Klient Pracuj.pl

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie zespołem pracowników magazynowych i ich rozliczanie z wykonanej pracy

  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • znajomość rysunku technicznego

  • znajomość Autocad 2d

  • umiejętność obsługi wypalarek lub innych maszyn CNC

Mile widziane

  • znajomość programu WRYKRYS

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowę o pracę

  • motywacyjny system wynagrodzeń

  • dofinansowanie do karty sportowej

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą

Miejsce wykonywania pracy

Miejsce pracy znajduje się ok 40 km od Poznania, niedaleko Rogoźna.