Oferta pracy

Kierownik Produkcji

Arche Consulting Sp z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest firma produkcyjna, będąca liderem w swojej branży.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem pracowników (ok. 100 osób) realizujących oraz wspierających produkcję i należących do podległego zespołu

  • Rozwój podległej kadry kierowników zmianowych i brygadzistów

  • Odpowiedzialność za wyniki w zakresie jakości, ilości i wydajności zespołu

  • Nadzór nad realizacją planu produkcyjnego

  • Optymalizacja wydajności produkcji wg zasad LEAN

  • Osiąganie celów KPI zgodnymi z celami organizacji, wysoka orientacja na cele wydajnościowe, jakościowe i obsługi klienta

  • Inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań produkcyjnych i technologicznych

  • Aktywne reagowanie na codzienny przebieg procesu produkcyjnego oraz na zdarzenia w obszarze swojej odpowiedzialności

  • Nadzór nad przepisami BHP (dbanie o bezpieczeństwo pracy i przestrzeganie instrukcji)

Wymagania pracodawcy

  • Min. 2-letnie doświadczenie w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku związanym z kierowaniem zespołem i odpowiedzialnością za jego pracę

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Umiejętność i doświadczenie w posługiwaniu się narzędziami Lean Manufacturing

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku produkcyjnym

  • Samodzielność, kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów

Pracodawca oferuje

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Samochód służbowy

  • Pakiet dodatkowych benefitów ( opieka medyczna, karta sportowa )

  • Szkolenia dla kadry kierowniczej

  • Realną możliwość wpływu na rozwój organizacji

  • Dużą samodzielność i decyzyjność w wykonywanych czynnościach

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w międzynarodowym środowisku