Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji - Production Manager (f/m)

CONSEA POLAND

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, nowo powstałej i rozwijającej się organizacji na rynku, specjalizującej się w produkcji komponentów motoryzacyjnych (aplikowanych także w pojazdach elektrycznych) poszukujemy charyzmatycznego lidera lub liderki na stanowisko: Kierownik Produkcji - Production Manager (f/m).

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie obszarem produkcji zorganizowanej w systemie pracy 3-zmianowej.

  • Standaryzacja procesów poprzez wdrażanie metod i narzędzi wspierających zarządzaniem produkcją.

  • Koordynowanie pracy Mistrzów Zmian.

  • Zapewnienie ciągłości produkcji oraz terminowej realizacji planu produkcyjnego.

  • Kontrola parametrów efektywności i wydajności produkcji.

  • Dbanie o poprawę efektywności procesu produkcyjnego.

  • Przygotowywanie raportów dotyczących podległego obszaru.

  • Kontrola i nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP na produkcji.

  • Wdrażanie nowo zatrudnianych pracowników produkcji.

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizowanych zadań.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na stanowisku Kierownika lub Supervisora Produkcji.

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży Automotive.

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

  • Doświadczenie w zarządzaniu produkcją w oparciu o narzędzia Lean.

  • Znajomość standardów motoryzacyjnych.

  • Umiejętność zarządzania zespołem produkcyjnym.

  • Charyzma i umiejętność budowania zespołów.

  • Gotowość do dzielenia się wiedzą.

  • Inicjatywa w działaniu.

  • Elastyczność i otwartość na zmienne otoczenie.

Pracodawca oferuje

  • Opiekę medyczną (LuxMed).

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Paczki świąteczne dla dzieci Pracowników oraz wyprawkę na podręczniki szkolne.

  • Firmową drużynę siatkówki.

  • Swobodę w działaniu i możliwość wdrażania swoich pomysłów.

  • Dobrą atmosferę, czyli dobre relacje i współpracę między działami.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

Jesteśmy międzynarodową firmą rekrutacyjną wpisaną do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 4143. Posiadamy swoje biura we Włoszech, w Chinach, Meksyku, Brazylii, USA i w Polsce.

Przewiń do profilu firmy