Oferta pracy

Kierownik Produkcji / Production Manager

ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie obszarem produkcji ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo pracy.

  • Prowadzenie projektów (end-to-end) w obszarze wdrożenia nowych produktów do produkcji.

  • Zapewnienie jakości i ciągłości na każdym etapie procesu produkcyjnego.

  • Zapewnienie zgodności realizacji procesu produkcyjnego z dokumentacją.

  • Organizacja i zarządzanie pracą podległego zespołu produkcji (300 FTE).

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych pod kątem efektywności, jakości i bezpieczeństwa.

  • Koordynacja współpracy z działami wspierającymi: zakupy i logistyka wewnętrzna, jakość, BHP, R&D, narzędziownia, DUR, energetyka.

  • Budowanie kultury współpracy i rozwoju.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze zarządzania produkcją związaną z obróbką metalu.

  • Komunikatywna znajomości języka angielskiego min. B2 - warunek konieczny.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat.

  • Wykształcenie techniczne.

  • Umiejętność prowadzenia projektów end-to-end.

  • Zdolności analityczne oraz umiejętności podejmowania decyzji.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel).

  • Doświadczenie w branży metalowej/okuć budowlanych będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość Lean Manufacturing, Kaizen, 5S będzie dodatkowym atutem.

Mile widziane

  • Znajomość pracy w środowisku ERP (Prestige, AX Dynamix).

To oferujemy

  • Stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z tradycjami.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer, smartfon.

  • Opiekę Medyczną.

  • Ubezpieczenie.

  • Benefity ZFŚS.

  • Dostęp do platformy nauki języka angielskiego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • dofinansowanie wypoczynku

ASSA ABLOY Opening Solutions Poland jest czołowym producentem okuć budowlanych - zamków wierzchnich, zamków wpuszczanych, wkładek bębenkowych, kłódek bębenkowych oraz systemów Master Key, oferującym szeroko rozbudowaną sieć sprzedaży usług serwisowych. Dzięki doświadczeniu i spełnianiu oczekiwań zdobyliśmy zaufanie Klientów zarówno w kraju, jak i za granicą. Jesteśmy firmą o wieloletnich tradycjach i bogatych doświadczeniach.

Przewiń do profilu firmy