Oferta pracy

Kierownik Produkcji - Production Manager

Lear Corporation Poland II Sp. z o.o. Oddział TychyO firmie

  • Serdeczna 40, Tychy
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Lear Corporation Poland II Sp. z o.o. Oddział Tychy

Serdeczna 40

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie oraz organizacja pracy w podległym wydziale produkcyjnym

  • Zarządzanie podległym zespołem, sprzętem, przepływem materiałów

  • Rozwój, wspieranie i wzmacnianie zespołu operacyjnego

  • Odpowiedzialność za realizację wszystkich zadań produkcyjnych wynikających z planów logistycznych na wszystkich zmianach zgodnie z priorytetami

  • Odpowiedzialność za zapewnienie odpowiedniej wydajności i rentowności zakładu

  • Egzekwowanie planów oraz harmonogramów produkcji

  • Raportowanie wskaźników produkcyjnych

  • Zapewnienie najwyższej jakości na każdym etapie produkcji

  • Nadzorowanie przestrzegania standardów BHP

  • Podejmowanie inicjatyw, poszukiwanie optymalizacji oraz aktywne rozwiązywanie problemów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne

  • Minimum 5 letnie doświadczanie zawodowe na stanowisku Kierownika Produkcji

  • Doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem produkcyjnym w branży automotive

  • Znajomość procesów i standardów przemysłu motoryzacyjnego

  • Mile widziane doświadczenie w poliuretanach

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz języka polskiego

  • Znajomość MS Office

  • Kompetencje menedżerskie - zarządzanie zespołem, modelowanie, umiejętność podejmowania decyzji

  • Orientacja na współpracę, rozwój zespołu oraz osiąganie założonych celów

  • Umiejętność strategicznego myślenia

  • Prawo jazy kat. B

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia: największy pracodawca wśród dostawców w branży motoryzacyjnej, od 23 lat na polskim rynku

  • Rozwój: 68% naszych menedżerów zostało awansowanych wewnętrznie

  • Projekty realizowane w międzynarodowych zespołach

  • Środowisko pracy doceniające różnorodność: 47% naszych specjalistów i kadry zarządzającej to kobiety

  • Przyjazną atmosferę: najwyżej oceniany czynnik w wewnętrznych badaniach satysfakcji pracowników (87%)

  • Możliwość uczestniczenia w działaniach wspierających lokalną społeczność (CSR)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Lear Corporation jest globalnym dostawcą (Tier 1) siedzeń oraz systemów elektrycznych dla wszystkich największych producentów samochodów. Zatrudnia około 169.000 pracowników w 39 krajach na 6 kontynentach.

W Polsce Lear Corporation jest obecny od 23 lat i posiada 6 nowoczesnych zakładów produkcyjnych oraz 2 centra R&D, w których pracuje około 9.000 pracowników. Główna siedziba firmy mieści się w Tychach, pozostałe oddziały zlokalizowane są w Bieruniu, Jarosławiu, Mielcu i Legnicy.

Zakład Tychy JIT & Foams jest znanym na rynku producentem zagłówków, podłokietników, bolsterów, poszyć i pianek siedzeń samochodowych. Fabryka powstała w 1998r. i obecnie zatrudnia około 1100 osób. Na terenie zakładu działają obecnie trzy wydziały produkcyjne: Zakład Montażu, Zakład Pianek oraz Zakład Poszyć.

Kierownik Produkcji raportuje bezpośrednio do Dyrektora Zakładu i odpowiada za zarządzanie produkcją w podległym Wydziale Pianek zatrudniającym obecnie ponad 300 pracowników.

Przewiń do profilu firmy