Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji - Production Manager

POLKOS Sp. z o.o.O firmie

6 00011 000 brutto / mies.
  • Buforowa 125
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

POLKOS Sp. z o.o.

Buforowa 125

Wrocław

Jesteśmy postępowym i funkcjonalnym Wrocławskim zakładem rzemieślniczym z branży metalowej, zajmującym się wytwórnią stalowych konstrukcji i gotowych wyrobów metalowych oraz dostawcą materiałów i innowacyjnych rozwiązań inżynieryjno-budowlanych dla lokalnych przedsiębiorców, odbiorców przemysłowych i indywidualnych. Naszą główną wizytówką są usługi ślusarskie, spawalnicze, obróbka metalu, doradztwo i opieka techniczna projektu inwestycyjnego. Nasze zaangażowanie i rzetelna realizacja zleceń zostały docenione, obecnie obsługujemy firmy należące do struktury przedsiębiorstwa LG.

Praca w biurze we Wrocławiu wraz z pracą w terenie na obiektach przemysłowych.

OPIS STANOWISKA:

  • tworzenie rysunków i koncepcji w programie konstrukcyjnym
  • konsultowanie i weryfikowanie zapotrzebowania odbiorcy
  • dobieranie potrzebnych materiałów i rozwiązań
  • wykonywanie oględzin i pomiarów na inwestycjach
  • nadzorowanie nad robotami zlecenia na przemysłowych obiektach inwestycyjnych i kontrola terminowego ich przebiegu
  • koordynowanie pracy pracowników w zakresie wykonawczym
  • obsługiwanie zleceń inwestycyjnych i opieka powykonawcza
  • przygotowanie technicznej dokumentacji podwykonawczej itp.
  • reprezentowanie firmy na spotkaniach z inwestorem
  • współpraca i raportowanie kadrze zarządzającej

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - inżynier mechaniki i/lub budowy maszyn, materiałoznawstwa (metale) lub pokrewne
  • Znajomość branży spawalniczej będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność nadzorowania nad projektami produkcyjnymi
  • Upodobanie pracy na obiekcie przemysłowym
  • Znajomość pakietu MS Office i biegłość programu AutoCAD, Inventor, SolidWorks
  • Wiedza na temat budowy maszyn i materiałów przede wszystkim metalowych
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Odpowiedzialność za wykonywaną pracę
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Język angielski na poziome komunikatywnym (rozmowa w pracy)
  • Prawo jazdy kat. B z doświadczeniem  prowadzenia pojazdu
  • Punktualność, rzetelność, chęć do pracy
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w nadgodzinach

OFERUJEMY:

  • Pracę w małym, energicznym zespole, w którym nie ma problemów z otwartą komunikacją
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zdobycia rozwoju i doświadczenia zawodowego
  • Niezbędne narzędzia do pracy np. laptop, telefon
  • Szansa na realny wpływ rozwoju firmy
  • Program konstrukcyjny

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji klikają w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne