Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik produkcji

PASJONA Sp. z o.o.

umowa o pracę
6 9009 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Opatkowice 146, Proszowice
    Proszowice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Opatkowice 146

Proszowice

Twój zakres obowiązków

Jesteśmy producentem konstrukcji stalowych działającym od 2014 roku.

OD 8 LAT Z PASJĄ REALIZUJEMY PROJEKTY W CAŁEJ POLSCE.

Wykonujemy hale stalowe, wiaty, zadaszenia, kontenery, antresole, schody, wieże, podesty pod maszyny

W związku z nowymi projektami i rozwojem działalności poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Produkcji

Miejsce pracy: małopolskie / Opatkowice 146 k. Proszowice

Zakres obowiązków

• nadzór nad pracownikami produkcyjnymi

• odpowiedzialny za jakość i wydajność produkcji

• nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

• tworzenie harmonogramu produkcyjnego

• nadzór i analiza dokumentacji warsztatowej

• nadzór nad systemem PN EN ISO 3834

• tworzenie dokumentów RW-ZW, prowadzenia rejestru usług

• przeprowadzanie badań VT,

• nadzór nad badaniami NDT wg wymagań klienta i normy PN EN 1090

• przeprowadzanie analizy pod względem potrzeb produkcyjnych

• zlecanie zakupu materiałów produkcyjnych po wcześniejszym zidentyfikowaniu potrzeb

• ustalanie wysyłek pod względem technicznym

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne/inżynierskie

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w branży konstrukcji stalowych

  • znajomość obsługi programów z pakietu MS Office

  • znajomość rysunku technicznego

  • znajomość programu ACAD

  • umiejętność dobrej organizacji czasu pracy i pracy w zespole

  • dobre umiejętności komunikacyjne.

  • aktywne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B wg. preferencji kandydata

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i osiąganych wyników pracy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • udział w interesujących projektach pozwalający na szybki rozwój zawodowy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

  • przyjazną atmosferę

  • komfortowe warunki pracy

  • Wynagrodzenie: od 6850 zł brutto do 11251 zł brutto ( w zależności od podpisania umowy: o pracę/B2B)

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Firma Pasjona Sp. z o.o. zajmuje się:

- Projektowaniem, wytwarzaniem oraz montażem konstrukcji stalowych zgodnie z PN-EN 1090-1, PN-EN 1090-2.

- Cięciem plazmowym w technologii HD, cięciem piłami taśmowymi, cięciem nożycami hydraulicznymi.

- Firma posiada wdrożone i stosuje następujące normy jakości:

1. PN-EN 1090-1,

2. PN-EN 1090-2,

3. PN-EN ISO 3834-2,

4. ISO 9001:2015