Kierownik Produkcji Przemysłowej

OPTIM HUMAN Sp. z o.o

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o dokumentację produkcyjną (analizowanie ewentualnych ograniczeń, określanie specyfikacji technicznych)

  • Opracowanie standardów produkcyjnych (metody produkcji, zasady zapewnienia jakości na poszczególnych etapach łańcucha produkcyjnego)

  • Określanie planu produkcji: cele, zasoby, produkty, procesy, inwestycje, harmonogramy

  • Zapewnienie ciągłości produkcji

  • Określanie oraz zarządzanie budżetami operacyjnymi

  • Nadzorowanie jakości wytwarzanego produktu oraz zgodności z normami i zasadami SQDC

  • Monitorowanie realizacji inwestycji

  • Tworzenie procedur operacyjnych oraz instrukcji

  • Proponowanie i wdrażanie planów prewencyjnych i działań korygujących

  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi

  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla zespołu pracowników

  • Zarządzanie podległym zespołem, wspieranie rozwoju umiejętności, udział w określaniu planów szkoleniowych

Nasze wymagania

  • Minimum 3letniego doświadczenia w zarządzaniu produkcją przemysłową

  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem

  • Wykształcenia wyższego w dziedzinie inżynierii mechanicznej/przemysłowej/procesów/ produkcji

  • Praktyczne doświadczenie w LEAN Manufacturing

  • Bardzo dobra znajomość informatyki przemysłowej i produkcyjnej

  • Znajomość prawa pracy

  • Opanowanie przepisów bezpieczeństwa i norm środowiskowych

  • Swobodne poruszanie w programie MS Excel

  • Dobra znajomość oprogramowania CAD/CAM 2D/3D

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Samodzielności oraz decyzyjności w działaniu

  • Zainteresowania nowymi technologiami i zagadnieniami technicznymi

  • Zdolność do reaktywności i przewidywania skutków określonych działań

  • Umiejętność planowania, organizowania oraz ustalania priorytetów

  • Otwartość, inicjatywa w działaniu

To oferujemy

  • Pracę dwa dni w biurze w Krakowie i trzy dni w zakładzie produkcyjnym

  • Realną możliwość rozwoju

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Po okresie wdrożenia dodatkowe składniki wynagrodzenia (premie, benefity)

Optim Human Sp. z o.o. jest agencją wspierającą działalność biznesów z obszaru HR, powstałą dzięki zaangażowaniu zespołu EXCO A2A Polska - spółki doradczo konsultingowej działającej w Polsce od 1999 roku i będącej lokalnym przedstawicielem międzynarodowej grupy Kreston Global.

Dla naszego klienta – firmy budowlanej, dla której dbanie o środowisko ma szczególne znaczenie, poszukujemy kierownika produkcji.

Przewiń do profilu firmy