Logo Pracuj.pl

Kierownik Produkcji Przemysłowej

OPTIM HUMAN Sp. z o.oO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o dokumentację produkcyjną (analizowanie ewentualnych ograniczeń, określanie specyfikacji technicznych)
  • Opracowanie standardów produkcyjnych (metody produkcji, zasady zapewnienia jakości na poszczególnych etapach łańcucha produkcyjnego)
  • Określanie planu produkcji: cele, zasoby, produkty, procesy, inwestycje, harmonogramy
  • Zapewnienie ciągłości produkcji
  • Określanie oraz zarządzanie budżetami operacyjnymi
  • Nadzorowanie jakości wytwarzanego produktu oraz zgodności z normami i zasadami SQDC
  • Monitorowanie realizacji inwestycji
  • Tworzenie procedur operacyjnych oraz instrukcji
  • Proponowanie i wdrażanie planów prewencyjnych i działań korygujących
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla zespołu pracowników
  • Zarządzanie podległym zespołem, wspieranie rozwoju umiejętności, udział w określaniu planów szkoleniowych

Nasze wymagania

  • Minimum 3letniego doświadczenia w zarządzaniu produkcją przemysłową
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Wykształcenia wyższego w dziedzinie inżynierii mechanicznej/przemysłowej/procesów/ produkcji
  • Praktyczne doświadczenie w LEAN Manufacturing
  • Bardzo dobra znajomość informatyki przemysłowej i produkcyjnej
  • Znajomość prawa pracy
  • Opanowanie przepisów bezpieczeństwa i norm środowiskowych
  • Swobodne poruszanie w programie MS Excel
  • Dobra znajomość oprogramowania CAD/CAM 2D/3D
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Samodzielności oraz decyzyjności w działaniu
  • Zainteresowania nowymi technologiami i zagadnieniami technicznymi
  • Zdolność do reaktywności i przewidywania skutków określonych działań
  • Umiejętność planowania, organizowania oraz ustalania priorytetów
  • Otwartość, inicjatywa w działaniu

To oferujemy

  • Pracę dwa dni w biurze w Krakowie i trzy dni w zakładzie produkcyjnym
  • Realną możliwość rozwoju
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Po okresie wdrożenia dodatkowe składniki wynagrodzenia (premie, benefity)

OPTIM HUMAN Sp. z o.o

Optim Human Sp. z o.o. jest agencją wspierającą działalność biznesów z obszaru HR, powstałą dzięki zaangażowaniu zespołu EXCO A2A Polska - spółki doradczo konsultingowej działającej w Polsce od 1999 roku i będącej lokalnym przedstawicielem międzynarodowej grupy Kreston Global.

Dla naszego klienta – firmy budowlanej, dla której dbanie o środowisko ma szczególne znaczenie, poszukujemy kierownika produkcji.

Kierownik Produkcji Przemysłowej, Kraków