Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik produkcji przetwórstwa spożywczego w placówce medycznej

Rekeep Polska

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • rekrutacja i zarządzanie zespołem pracowników

  • zapewnienie odpowiedniej jakości usług żywienia zgodnych z zawartymi umowami

  • wprowadzanie faktur i zarządzanie magazynem

  • organizacja i kontrola czasu pracy, wstępna obsługa procesów kadrowych

  • bieżący kontakt z klientem i utrzymywanie relacji

  • odpowiedzialność za rentowność kontraktu

  • odpowiedzialność za produkcję, przechowywanie i ekspedycję produktów

  • odpowiedzialność za bezwzględne przestrzeganie reżimu higieniczno-sanitarnego

Nasze wymagania

  • co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w gastronomii

  • praktyczna wiedza z zakresu żywienia zbiorowego ( podstawy dietetyki, produkcja i jakość posiłków)

  • wykształcenie min. średnie kierunkowe (preferowana dietetyka, technologia żywności lub pokrewne )

  • znajomość przepisów sanitarnych HACCP/ISO

  • systematyczność i dokładność w zakresie planowania i realizacji zadań

  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientem

  • umiejętność zarządzania czasem pracy ( własnej i podwładnych )

  • umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań

  • umiejętność pracy pod presją

  • dyspozycyjności

  • posiadanie prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • samodzielność i wsparcie przełożonego

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • miłą atmosferę i nowoczesną kulturę pracy

  • stabilne warunki pracy

  • dofinansowanie do ubezpieczenia medycznego

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Rekeep Polska (wcześniej GK Naprzód) jest częścią międzynarodowej grupy Rekeep SpA, firmy z 80-letnią tradycją na rynku włoskim. Jesteśmy wiodącą polską grupą świadczącą usługi wsparcia dla klientów instytucjonalnych i komercyjnych. Liderem rynku z 20-sto letnią tradycją, zatrudniającym 10 tysięcy pracowników w całej Polsce.

Sukces współpracy z naszymi klientami osiągamy dzięki ciągłemu rozwojowi, poszukiwaniu najlepszych rozwiązań i budowaniu partnerskich relacji. Nasi Klienci wyznają te same idee. Innowacyjne technologie pozwalają budować nam solidny biznes.

Posiadany potencjał organizacyjny, finansowy oraz szeroki zasięg działania, pozwala nam zaproponować rozwiązania przede wszystkim efektywne, odpowiadające najwyższym standardom i trendom.

Odkryj nową wizję przyszłości, zaangażowania i zrównoważonego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy