Ta oferta pracy jest nieaktualna od 439 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Produkcji - Przetwórstwo Mięsne

  • Leźno (pow. kartuski), pomorskie
  • Kierownik
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    'NAZAR' AGNIESZKA CINGILLIOGLU

    Firma NAZAR produkcja kebabu, lider w swojej branży realizując strategię szybkiego wzrostu na rynku polskim jak i zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Leźno (pow. kartuski)
    Region: pomorskie

    Zadania:

    • Planowanie i organizowanie produkcji,
    • Zarządzanie całościowym procesem produkcji,
    • Nadzór nad realizacją planów produkcji,
    • Zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego,
    • Utrzymanie jakości produkcji na najwyższym poziomie,
    • Wprowadzanie nowych produktów i ulepszanie obecnych,
    • Zarządzanie pracownikami oraz nadzór nad pracą podległego personelu,
    • Rozwiązywanie sytuacji kryzysowych.

    Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

    • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • Dyspozycyjność, rzetelność, odpowiedzialność,
    • Skuteczna komunikacja.
    • Doskonała organizacja pracy.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Płaską hierarchię przedsiębiorstwa umożliwiającą podejmowanie szybkich decyzji,
    • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna,  ubezpieczenie na życie,
    • Warunki wynagrodzenia do negocjacji,
    • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
    Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".