Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji - Przetwórstwo Żywności

LIOFORTE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Izbica (pow. krasnostawski)

    Izbica (pow. krasnostawski), lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad procesem produkcyjnym,

  • zarządzanie zespołem operatorów maszyn,

  • zarządzanie i prowadzanie Systemu Bezpieczeństwa Żywności zgodnie z wymaganiami IFS, BRC, HCCP,

  • kontrola jakości surowców, procesu produkcji i wyrobów gotowych,

  • rozwój i prawidłowe utrzymanie linii produkcyjnych,

  • analityka produkcji, obsługa dokumentacyjna produkcji i raportowanie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane technologia żywności lub techniczne,

  • ponad 4 lat doświadczenia w przetwórstwie żywności w obszarze produkcji,

  • znajomość standardów jakości stosowanych w przetwórstwie żywności zgodnie z wymaganiami IFS, BRC, HCCP,

  • doświadczenie w pracy z systemami sterującymi maszynami,

  • znajomość zasad gospodarki towarowo-magazynowej,

  • znajomość j. angielskiego,

  • samodzielność i zaangażowanie.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość rozwoju w przedsiębiorstwie wykorzystującym nowoczesne technologie produkcji,

  • szkolenia według zapotrzebowania,

  • miłą i przyjazną atmosferę pracy.

O nas

Jesteśmy nowoczesnym polskim przedsiębiorstwem liofilizacji owoców i warzyw. Suszymy zamrożone owoce i warzywa w próżni. Jesteśmy pasjonatami natury i nowoczesnej technologii. Ważna jest dla nas jakość.