Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

airRoxy Sp. z o.o.

  • Przyszowice (pow. gliwicki)

    Przyszowice (pow. gliwicki), śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie produkcji na bazie danych systemowych,

  • Odpowiedzialność za zaopatrzenie w komponenty i surowce do produkcji,

  • Odpowiedzialność za cały proces produkcji- wtrysk, montaż, pakowanie.

  • Terminowość, jakość, bezpieczeństwo,

  • Parametryzacja nowych procesów produkcyjnych,

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych poprzez inicjowanie działań i monitorowanie ich realizacji,

  • Zarządzanie w oparciu o cele i wskaźniki, tworzenie i analiza raportów i zestawień,

  • Dbałość o maszyny i narzędzia produkcyjne, utrzymanie ruchu,

  • Udział we wdrażaniu nowych produktów, technologii oraz urządzeń,

  • Przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych, dbanie o rozwój kompetencji podległego zespołu.

Nasze wymagania

  • Kilkuletniego doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem produkcją,

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne (kierunki: elektronika, zarządzanie i inżynieria produkcji, pokrewne),

  • Znajomość systemów i narzędzi Lean Manufacturing,

  • Znajomość systemów do zarządzania produkcją (ERP) oraz znajomość Excela,

  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji, otwartość na zmiany,

  • Zdolność do pracy pod presją czasu.

Mile widziane

  • Doświadczenie w przetwórstwie tworzyw,

  • Znajomość programów do projektowania.

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie podstawowe + premie

  • Samodzielne stanowisko z wszystkimi potrzebnymi do pracy narzędziami,

  • Szkolenia wspierające rozwój zawodowy i kompetencje,

  • Ciekawą pracę zapewniającą realizację samodzielnych i odpowiedzialnych zadań oraz projektów,

  • Pracę w międzynarodowym środowisku,

  • Proces wdrożeniowy.

  • Spotkania integracyjne, paczki świąteczne

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • rozwój, szkolenia

Jesteśmy polską, rodzinną firmą produkującą wentylatory, oraz akcesoria do wentylacji. Swoje produkty sprzedajemy w ponad 40 krajach na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy