Oferta pracy

Kierownik Produkcji

JARMEX sp. z o.o. sp.k.O firmie

JARMEX sp. z o.o. sp.k.

Potkanowska 50

Radom

Wymagania:

  • Doświadczenie min 2 lata na stanowisku Kierownika Produkcji
  • Wykształcenie techniczne
  • Umiejętność efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi,
  • Znajomość procesów wytwórczych branży stalowej
  • Znajomość programu Auto Cad 2D (3D mile widziane)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziana znajomość programu SIMPLE

Zakres obowiązków:

  • Planowanie produkcji
  • Zapewnienie realizacji produkcji zgodnie z planem
  • Planowanie i nadzorowanie zadań dla działu technicznego (dokumentacja konstrukcyjna, technologiczna, zakładanie indeksów)
  • Ciągłe doskonalenie wyrobów i technologii
  • Dopilnowanie kompletności technologii
  • Raportowanie i analizy wydajności produkcji
  • Nadzór nad stanami magazynowymi narzędzi
  • Zamawianie pomocniczych materiałów produkcyjnych
  • Nadzór nad konserwacją i zgłaszaniem napraw maszyn
  • Koordynowanie prac podległego personelu
  • Zapewnienie prawidłowych warunków pracy BHP
  • Komunikacja z innymi działami firmy
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Administratorem Państwa danych osobowych będzie JARMEX sp. z o.o. sp.k.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy