Oferta pracy

Kierownik Produkcji

MAT DANIA SP. Z O.O.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Radzymin, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

MAT DANIA jest firmą produkcyjną specjalizującą się w obróbce skrawaniem odlewów żeliwnych, a także stali i aluminium. Prowadzi także działalność w zakresie produkcji rdzeni do form oraz szlifowania i śrutowania odlewów żeliwnych.

KIEROWNIK PRODUKCJI
Radzymin (okolice), Słupno (pow. wołomiński)

Zakres Obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem produkcyjnym (ponad 130 osób), planowanie pracy podległego zespołu,
  • Planowanie, organizowanie i realizacja prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych, zgodnie z ustalanymi standardami technicznymi i technologicznymi,
  • Nadzór i realizacja harmonogramu produkcji, skuteczne zarządzanie zleceniami produkcyjnymi,
  • Optymalizacja i doskonalenie procesów produkcyjnych przy jednoczesnym wprowadzeniu narzędzi Lean Manufacturing,
  • Ścisła współpraca z działami jakości, logistyki, inżynierii produkcji,
  • Dzienne oraz miesięczne raportowanie wydajności, monitoring i analiza danych produkcyjnych,
  • Utrzymanie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy na podległym obszarze,
  • Skuteczne zarządzanie podległym zespołem, w tym:
  • Rozwiązywanie bieżących problemów organizacyjnych, technicznych, materiałowych i narzędziowych,
  • Aktywny udział w rozwoju personalnym podległego zespołu,
  • Zapewnienie efektywnej komunikacji wewnątrz i na zewnątrz zespołu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Min. 5- letnie doświadczenie w pracy na stanowisku managerskim w firmie produkcyjnej (preferowana branża automotive),
  • Znajomość procesów obróbki skrawaniem,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem oraz Lean Manufacturing,
  • Wysoko rozwinięte kompetencje miękkie,
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji pod presją czasu.
  • Predyspozycje zawodowe rozumiane jako: wytrwałość i konsekwencja w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonych celów oraz zaangażowanie w ich realizację, komunikatywność i zdolności organizacyjne, rzetelność, odpowiedzialność, kreatywność, przedsiębiorczość i pracowitość,
  • Umiejętność motywowania pracowników.

Z nami zyskasz:

  • Bezpośrednie zatrudnienie w dużej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Stabilne, ciekawe, samodzielne i odpowiedzialne miejsce pracy,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • Konkurencyjne, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • Prywatną opieką medyczną oraz ubezpieczenia grupowe.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy