Ta oferta pracy jest nieaktualna od 529 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik produkcji

  • Raszków, wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 23.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Z.P.H.U. UCIECHOWSKI SPÓŁKA JAWNA

    Firma ZPHU UCIECHOWSKI zajmująca się prefabrykacją betonową zatrudni:

    Miejsce pracy: Raszków
    Region: wielkopolskie

    OPIS STANOWISKA

    • Kompleksowe zarządzanie procesem oraz zapewnienie ciągłości produkcyjnej
    • Nadzór i odpowiedzialność za bezpieczeństwo i organizację pracy
    • Odpowiedzialność za tworzenie nowych technologii
    • Kształtowanie procesów produkcyjnych
    • Nadzór nad podległym zespołem
    • Przygotowywanie raportów oceniających rezultaty działalności produkcyjnej firmy
    • Zarządzanie strukturą organizacyjną produkcji (planowanie, nadzór nad przebiegiem produkcji, analiza procesów produkcyjnych)
    • Zarządzanie przygotowaniem technologicznym produkcji (wprowadzanie nowych technologii, wdrażanie nowych produktów, modernizacja istniejących)
    • Podejmowanie działań ukierunkowanych na poprawę jakości wyrobów i procesu produkcyjnego
    • Sprawowanie nadzoru nad kosztami produkcji oraz poziomem zoptymalizowania procesu (tj. Monitorowanie czasu, zużycia materiałów i energii)

    WYMAGANIA

    • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • Wysoki stopień wiedzy i doświadczenia na temat betonu w prefabrykacji
    • Skrupulatność i odpowiedzialność
    • Kreatywność, innowacyjność

    OFERUJEMY

    • Stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Dużą samodzielność w działaniu
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.