Kierownik Produkcji [rekrutacja prowadzona online]

Lisner Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Lisner Sp. z o.o.

Szkolna 60

Kołobrzeg

Firma Nordfish - Foodmark Sp. z o.o. - będąca częścią firmy Lisner - poszukuje do Zakładu Produkcyjnego w Charzynie kolo Kołobrzegu osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:
Kierownik Produkcji

Zakres obowiązków:

  • Terminowa realizacja planów produkcyjnych z wykorzystaniem zasobów ludzkich, maszynowych i materiałowych,
  • Monitorowanie jakości produktów pod kątem bezpieczeństwa żywności,
  • Zapewnianie bezpieczeństwa pracy załogi,
  • Nieustanne podnoszenie standardów pracy i współpraca z Zarządem w celu zapewnienia odpowiednich zasobów i narzędzi,
  • Monitorowanie stanu higienicznego maszyn i urządzeń oraz obszarów produkcyjnych,
  • Dążenie do obniżania kosztów wytworzenia i generowanie oszczędności poprzez analizę procesów, ich modernizację i doskonalenie, a także proponowanie projektów optymalizacyjnych,
  • Zapewnienie dostępności zasobów ludzkich, poprzez rekrutację i rozwijanie pracowników,
  • Rozwijanie systemów wynagradzania, premiowania i motywowania pracowników poprzez proponowanie rozwiązań i współpracę z Działem HR,
  • Uczestnictwo w rozwoju portfolio produkowanych asortymentów poprzez udział we wdrażaniu i industrializacji nowych wyrobów.

Wymagania:

  • Wyszkształcenie wyższe, techniczne,
  • Przynajmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość branży FMCG,
  • Umiejętność kierowania dużym zespołem podległych pracowników,
  • Znajomość struktury kosztów i budżetowania w dużym przedsiębiorstwie,
  • Umiejętność komunikacji w j. angielskim - minimum poziom B1/B2.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży spożywczej,
  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych,
  • Ciekawy pakiet benefitów,
  • Stabilne zatrudnienie na odpowiedzialnym stanowisku,
  • Szkolenia z międzynarodowych standardów.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy