Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.

  • Kolejowa 24, Ropczyce
    Ropczyce, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Kolejowa 24

Ropczyce

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem produkcji pod względem wydajności, terminowości, jakości oraz redukcji kosztów

  • Ustalanie priorytetów produkcyjnych na podstawie zaplanowanych zleceń, dostępności urządzeń/operatorów i przepływu materiałów

  • Budowanie zaangażowanego i efektywnego zespołu oraz zarządzanie zespołem pracowników produkcji poprzez koordynowanie pracy, ocenę, motywowanie oraz dbałość o rozwój i bezpieczeństwo pracy

  • Zapewnienie przestrzegania przez podległych pracowników obowiązujących procedur, instrukcji i zarządzeń, zapewnienie bezpieczeństwa podległych pracowników oraz przestrzegania przez nich przepisów BHP

  • Raportowanie i analizy wydajności produkcji, podejmowanie działań i decyzji w sytuacjach problemowych

  • Prowadzenie grup projektowych lub uczestnictwo w projektach (także międzynarodowych)

  • Wdrażanie i egzekwowanie standardów produkcyjnych zgodnie z zasadami Lean Manufacturing

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, techniczne

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w zakresie zarządzania produkcją, doświadczenie w kierowaniu zespołem w środowisku opartym na filozofii doskonałości procesowej – tj. lean, six sigma

  • Umiejętności liderskie i chęć ich doskonalenia

  • Umiejętność tworzenia i prowadzenia zespołów problemowych

  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem i podejmowania decyzji w trudnych sytuacjach

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, dobra znajomość języka angielskiego

  • Proaktywne podejście i inicjatywa we wprowadzaniu usprawnień i innowacji w pracy, nastawienie na rezultaty

  • Otwartość na naukę i ciągłe doskonalenie swoich kompetencji w obszarze zarządzania produkcją

To oferujemy

  • Pracę w dobrej atmosferze w firmie będącej częścią koncernu międzynarodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów oraz pakiet socjalny

  • Możliwość sfinansowania studiów w ramach Employee Scholar Program

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturze firmy, pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Carrier Manufacturing Poland jest światowym liderem w zakresie dostaw produktów i usług systemów przeciwpożarowych i systemów bezpieczeństwa. Jesteśmy również producentem gaśnic. Działania naszej firmy skupiają się na oferowaniu kompletnych rozwiązań przeciwpożarowych i bezpieczeństwa, w szczególności detekcji oraz tłumienia i gaszenia pożaru. Aby dostarczyć produkty i usługi najwyższej jakości, firma Carrier Manufacturing Poland opracowała i utrzymuje standardy, którym podlegają wszystkie rozwiązania w zakresie zwalczania pożarów, zapewnienia bezpieczeństwa i monitoringu. Carrier Manufacturing Poland jest częścią międzynarodowego koncernu CARRIER.

Przewiń do profilu firmy