Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

Piekarnia Galicyjska Sp. z o.o.

  • Ropczyce

    Ropczyce, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie i nadzór nad procesem produkcji;

  • Planowanie i kontrola bieżących kosztów związanych z procesami produkcyjnymi;

  • Zarządzanie podległym personelem ( ok. 60 osób );

  • Inicjowanie, prowadzenie projektów optymalizujących w zakresie produkcji oraz technologii;

  • Uczestnictwo w projektach inwestycyjnych;

  • Raportowanie wyników produkcyjnych i jakościowych;

  • Organizacja stanowisk pracy dla pracowników (przy uwzględnianiu przepisów BHP);

  • Ścisła współpraca z obszarami kooperującymi.

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;

  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing;

  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem;

  • Umiejętności organizacyjne i analityczne;

  • Skrupulatność, zaangażowanie, komunikatywność;

  • Doświadczenie w branży spożywczej mile widziane.

To oferujemy

  • Pracę w innowacyjnej firmie piekarniczej o międzynarodowym zasięgu;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;

  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania w dynamicznym zespole;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Wdrożenie do pracy na stanowisku.

Jesteśmy producentem pieczywa chrupkiego na zakwasie naturalnym, przekąsek oraz wypiekanych batonów zbożowych. Współpracujemy z wiodącymi sieciami handlowymi w Polsce, oraz rozwijamy sprzedaż eksportową. W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Technolog Żywności

Przewiń do profilu firmy