Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1340 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik produkcji roślinnej – Agronom

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 18.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Promote zapewnia kompleksowe rozwiązania w dziedzinie rekrutacji pracowników oraz usług kadrowo-płacowych. Wspieramy Klientów z wielu branż. Dzięki naszym działaniom umożliwiamy dotarcie do najlepszych pracowników na rynku; skuteczną realizację założonych celów i zbudowanie stabilnego, zaufanego zespołu.

    Dla swojego Klienta – firmy z wieloletnim doświadczeniem prowadzącej działalność w zakresie nowoczesnego i intensywnego rolnictwa poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Poznań (okolice)
    Nr ref. AG/SZM/0315

    Zakres obowiązków:

    • Efektywne monitorowanie i organizacja pracy działu produkcji roślinnej (zw. z intensywną produkcją zbóż, rzepaku, kukurydzy i buraków cukrowych),
    • Nadzorowanie pracy podległych pracowników,
    • Współpraca z pozostałymi działami firmy,
    • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
    • Przygotowywanie raportów z zakresu powierzonego obszaru odpowiedzialności.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe rolnicze,
    • Doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku,
    • Doświadczenie w pracy w gospodarstwie rolnym o dużym areale,
    • Umiejętność zarządzania zespołem,
    • Kreatywność, uczciwość, sumienność,
    • Doskonała organizacja pracy własnej,
    • Otwartość na nowe wyzwania,
    • Umiejętność podejmowania samodzielnych,
    • Dyspozycyjność,
    • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    • Znajomość pakietu MS Office i  programów branżowych,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w pracy pełnej wyzwań,
    • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon,
    • Możliwość zamieszkania w mieszkaniu służbowym – powiat szamotulski.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
     W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"