Kierownik produkcji

  • Rożnowo (pow. obornicki), wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 21.05.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 20.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Cleoni Arkadiusz Marciniak

    CLEONI producent opraw oświetleniowych
    poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Rożnowo (pow. obornicki)

    Opis stanowiska:

    •  opracowywanie planów produkcyjnych oraz kontrola ich realizacji,
    •  zarządzanie zespołem,
    •  dbanie o dobre relacje w zespole, motywowanie i zapewnienie rozwoju pracowników zespołu,
    •  wdrażanie usprawnień w procesie produkcyjnym.

    Wymagania:

    • wykształcenie co najmniej średnie techniczne,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
    • znajomość technologii i procesów produkcji,
    • umiejętność komunikowania się z pracownikami,
    • doskonała organizacja pracy własnej oraz podległych pracowników,
    • umiejętność szybkiej analizy i podejmowania decyzji.

    Nasza oferta:

    • współpracę z firmą o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku,
    • wsparcie oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko pracy,
    • samodzielność w organizacji pracy własnej i zespołu.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Cleoni z siedzibą w Rożnowie przy ul. Usługowej 19,zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Cleoni z siedzibą w Rożnowie przy ul. Usługowej 19. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Cleoni z siedzibą w Rożnowie przy ul. Usługowej 19, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 90 dni od momentu aplikowania na proponowane stanowisko, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż przez okres nie dłuższy niż 5 lat od momentu aplikowania na pierwotnie oferowane stanowisko. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 10 lat od momentu aplikowania na proponowane stanowisko.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.