Oferta pracy

Kierownik Produkcji

Mid Ocean Logistics Poland Sp. z o.o.

Szyb Walenty 91

Ruda Śląska

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie dużym zespołem produkcyjnym (technika Sitodruk)

  • zapewnienie na czas realizacji planów produkcyjnych z zachowaniem jakości uzgodnionej z klientami

  • optymalizacja procesów produkcyjnych, w tym wdrażanie działań opartych na Lean Management

  • analizowanie i rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych

  • zapewnienie ścisłej współpracy z innymi działami

  • przygotowanie i kontrola budżetu działu

  • sporządzanie raportów i analiz

  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, ppoż. i wewnętrznych regulaminów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym lub zespołem wsparcia produkcji, mile widziane w branży poligraficznej

  • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne

  • znajomość technik zarządzania produkcją i jakością (np. 5S, Kaizen)

  • zdolność do budowania efektywnych zespołów i skutecznego motywowania

  • nastawienie na osiąganie wyników i koncentracja na kliencie

  • umiejętności rozwiązywania problemów i optymalizowania procesów pracy

  • znajomość podstaw prawa pracy oraz przepisów BHP

  • znajomość programów MS Office (gł. Excel)

  • znajomość j. angielskiego (min. B2)

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie, w tym system premiowy

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • dofinansowanie do Prywatnej Opieki Medycznej

  • dofinansowanie do systemu Benefit: karta Multisport / Multibilet

  • Program Wsparcia Pracownika (m.in. wsparcie psychologiczne, prawne, finansowe)

  • bezpłatny transport pracowniczy z Chorzowa, Świętochłowic, Bytomia, Zabrza i Rudy Śląskiej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • pikniki rodzinne

  • system premiowy

  • transport pracowniczy

  • Program Wsparcia Pracownika (poradnictwo specjalistyczne)

Mid Ocean Logistics Poland jest częścią międzynarodowej grupy midocean, z centralą w Holandii. Jesteśmy wiodącym dostawcą produktów reklamowych w Europie. Nasze portfolio obejmuje drobne produkty promocyjne, tekstylia, upominki biznesowe oraz dedykowane dla klienta gadżety.

W Rudzie Śląskiej zlokalizowane jest serce naszej organizacji – zakład produkcyjny (drukarnia) oraz centrum logistyczne. Wykonujemy nadruki na produktach reklamowych w ponad 15 różnych technikach, m.in. sitodruk, tampodruk, grawerowanie laserem, druk cyfrowy. Gotowe, spersonalizowane gadżety wysyłane są do klienta w 24/48 godzin od momentu akceptacji zlecenia.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Zapraszamy do odwiedzenia Naszej strony internetowej

www.midocean.com

oraz

krótkiego spotu przedstawiającego produkcję

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia oraz informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami.