Oferta pracy

Kierownik Produkcji

DPM Sp. z o.o.

  • Ruda Śląska, śląskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
  • rekrutacja zdalna
Obecnie dla naszego Klienta, z branży poligraficznej, poszukujemy Kandydata/tki na stanowisko:/strong>

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie dużym zespołem produkcyjnym (technika Sitodruk)
  • zapewnienie na czas realizacji planów produkcyjnych z zachowaniem jakości uzgodnionej z klientami
  • optymalizacja procesów produkcyjnych, w tym wdrażanie działań opartych na Lean Management
  • analizowanie i rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych
  • zapewnienie ścisłej współpracy z innymi działami
  • przygotowanie i kontrola budżetu działu
  • sporządzanie raportów i analiz
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, ppoż. i wewnętrznych regulaminów

Oczekiwania:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym lub zespołem wsparcia produkcji, mile widziane w branży poligraficznej
  • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne
  • znajomość technik zarządzania produkcją i jakością (np. 5S, Kaizen)
  • zdolność do budowania efektywnych zespołów i skutecznego motywowania
  • nastawienie na osiąganie wyników i koncentracja na kliencie
  • umiejętności rozwiązywania problemów i optymalizowania procesów pracy
  • znajomość podstaw prawa pracy oraz przepisów BHP
  • znajomość programów MS Office (gł. Excel)
  • znajomość j. angielskiego (min. B2)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, w tym system premiowy
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • dofinansowanie do Prywatnej Opieki Medycznej
  • dofinansowanie do systemu Benefit: karta Multisport / Multibilet
  • Program Wsparcia Pracownika (m.in. wsparcie psychologiczne, prawne, finansowe)
  • bezpłatny transport pracowniczy z Chorzowa, Świętochłowic, Bytomia, Zabrza i Rudy Śląskiej

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Ogłoszenie archiwalne