Oferta pracy

Kierownik produkcji

Dywidag Sp. z o.o.

  • Ruda Śląska

    Ruda Śląska, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja budżetu.

  • Zapewnienie zakładanej produktywności.

  • Zapewnienie realizacji planu produkcyjnego oraz planu wysyłek.

  • Zapewnienie bezpieczeństwa pracy.

  • Zapewnienie jakości produktów i procesów.

  • Nadzór nad dokumentacją.

  • Koordynacja w zakresie działań wewnątrz działowych oraz komunikacja między działowej dla realizacji celów produkcji.

  • Ciągłe doskonalenie.

  • Nadzór nad produkcyjną częścią kosztów rachunku zysków i strat.

  • Zapewnienie koordynacji/przywództwa w swoim obszarze produkcyjnym w zakresie działań na styku, produkcja/jakość/utrzymanie ruchu/inżynieria procesu/logistyka/zakupy.

  • Stałe monitorowanie Głównych Wskaźników Efektywności w podległym obszarze.

  • Wsparcie w budowie planu produkcji.

  • Raportowanie wyników produkcyjnych i działań związanych z poprawą wyników.

  • Identyfikacja i zgłaszania potrzeb zakupowych w podległym obszarze.

  • Eskalacja problemów i opóźnień.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne np. zarządzanie, inżynieria produkcji lub inżynieria jakości.

  • Doświadczenie w zarządzaniu Obszarem Produkcji w firmie produkującej wyroby stalowe, w przemyśle przetwórstwa stali.

  • Umiejętności przywódcze, budowanie autorytetu.

  • Znajomość prawa pracy.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów.

  • Praca zespołowa.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Obsługa systemu ERP.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie, będącej jednym z liderów w swojej kategorii

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole

  • Umowę o pracę

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych, w tym: prywatną opiekę medyczną ubezpieczenie pracownicze, ZFŚS.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

DYWIDAG to międzynarodowe przedsiębiorstwo budowlane. Nasze systemy można znaleźć w międzynarodowych projektach, np. The Golden Gate Bridge, Kanale Panamskim, moście Kap Shui Mun w Hongkongu czy Freedom Tower w Nowym Jorku.

Obecnie wdrażamy nowe projekty w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania. Inwestujemy w zakup innowacyjnych technologii oraz rozwój pracowników.

W zawiązku z rozwojem firmy, poszukujemy Kierownika produkcji. Celem stanowiska jest efektywne zarządzanie działalnością produkcyjną obejmujące wszelkie działania zmierzające do realizacji zleceń produkcyjnych zapewniając założenia produktywności, zgodnie z wymaganiami bezpieczeństwa, jakości oraz zgodnie z planem. Realizacja celów produkcyjnych w szczególności w zakresie bezpieczeństwa, produktywności, jakości i efektywności kosztowej. Zarządzanie działalnością produkcyjną w tym zasobami poprzez planowanie, organizowanie, kontrolę i ciągłe doskonalenie.

Przewiń do profilu firmy