Logo Pracuj.pl

Kierownik Produkcji

Mid Ocean Logistics Poland Sp. z o.o.O firmie

Mid Ocean Logistics Poland Sp. z o.o.

Szyb Walenty 91

Ruda Śląska

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie dużym zespołem produkcyjnym
  • zapewnienie na czas realizacji planów produkcyjnych z zachowaniem jakości uzgodnionej z klientami
  • optymalizacja procesów produkcyjnych, w tym wdrażanie działań opartych na Lean Management
  • analizowanie i rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych
  • zapewnienie ścisłej współpracy z innymi działami
  • przygotowanie i kontrola budżetu działu
  • sporządzanie raportów i analiz
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, ppoż. i wewnętrznych regulaminów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym lub zespołem wsparcia produkcji, mile widziane w branży poligraficznej
  • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne
  • znajomość technik zarządzania produkcją i jakością (np. 5S, Kaizen)
  • zdolność do budowania efektywnych zespołów i skutecznego motywowania
  • nastawienie na osiąganie wyników i koncentracja na kliencie
  • umiejętności rozwiązywania problemów i optymalizowania procesów pracy
  • znajomość podstaw prawa pracy oraz przepisów BHP
  • znajomość programów MS Office (gł. Excel)
  • znajomość j. angielskiego (min. B2)

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, w tym system premiowy
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • dofinansowanie do Prywatnej Opieki Medycznej
  • dofinansowanie do systemu Benefit: karta Multisport / Multibilet
  • Program Wsparcia Pracownika (m.in. wsparcie psychologiczne, prawne, finansowe)
  • bezpłatny transport pracowniczy z Chorzowa, Świętochłowic, Bytomia, Zabrza i Rudy Śląskiej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • system premiowy
  • transport pracowniczy
  • Program Wsparcia Pracownika (poradnictwo specjalistyczne)

Dodatkowe informacje:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Zapraszamy do odwiedzenia Naszej strony internetowej www.midocean.com oraz krótkiego spotu przedstawiającego produkcję https://www.youtube.com/watch?v=TLMkbCKI-V4

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia oraz informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami.

Mid Ocean Logistics Poland jest częścią międzynarodowej grupy midocean, z centralą w Holandii. Jesteśmy wiodącym dostawcą produktów reklamowych w Europie. Nasze portfolio obejmuje drobne produkty promocyjne, tekstylia, upominki biznesowe oraz dedykowane dla klienta gadżety.

W Rudzie Śląskiej zlokalizowane jest serce naszej organizacji – zakład produkcyjny (drukarnia) oraz centrum logistyczne. Wykonujemy nadruki na produktach reklamowych w ponad 15 różnych technikach, m.in. sitodruk, tampodruk, grawerowanie laserem, druk cyfrowy. Gotowe, spersonalizowane gadżety wysyłane są do klienta w 24/48 godzin od momentu akceptacji zlecenia.

Kierownik Produkcji, Szyb Walenty 91, Ruda Śląska