Kierownik produkcji

Manpower

  • Ruda Śląska

    Ruda Śląska, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie zespołem odpowiedzialnym za produkcję bloków włókna do laserów światłowodowych (włóknowych)

  • Realizacja zleceń produkcyjnych w ramach produkcji bloków włókna

  • Realizacja zamówień w ramach odpowiedzialności za dział IPGL (wewnętrzny), jak również oddziały IPG (zewnętrzne)

  • Kontrola procesu produkcji

  • Kontrola jakości produkcji – analiza błędów, wdrażanie działań naprawczych

  • Szkolenia pracowników w zakresie produkcji

  • Zarządzanie zespołem produkcji – podział zadań, planowanie urlopów, motywowanie, weryfikacja pod kątem wymaganych szkoleń

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane zarządzanie produkcją)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Dyspozycyjność do wyjazdów szkoleniowych do Niemiec

  • Praktyczne doświadczenie w zakresie zarządzania obszarami produkcji

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta

  • Szerokie możliwości rozwoju w nowo powstającej na terenie Gliwic inwestycji z sektora high-tech

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji

  • Pakiet medyczny oraz inne benefity pozapłacowe

  • Możliwość poznania nowych technologii poprzez szkolenia organizowane w niemieckim oddziale firmy

  • Realny wpływ na rozwój organizacji

  • W pełni samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę w nowoczesnym biurze i najnowocześniejszym parku maszynowym

Manpower

Manpower to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej Ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Przewiń do profilu firmy