Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik produkcji

BIGA-STAL PIOTR BICZ SPÓŁKA JAWNA

Legionów Polskich 27

Rudawa (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad realizacją zleceń produkcyjnych,

  • Opracowanie i wdrożenie planu produkcyjnego,

  • Podejmowanie działań eliminujących zakłócenia w realizacji planu produkcyjnego,

  • Inicjowanie działań zmierzających do ulepszenia technologii oraz cyklu produkcyjnego,

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu ,

  • Motywowanie pracowników do podnoszenia jakości gotowego wyrobu,

  • Przestrzeganie przepisów BHP, POPŻ, instrukcji i standardów firmy oraz egzekwowanie przestrzegania ich od podległego zespołu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne,

  • Min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym

  • Umiejętność zarządzania zasobami materiałowymi oraz kapitałem ludzkim

  • Umiejętność analitycznego myślenia i planowania, bardzo dobra organizacja pracy

  • Doświadczenie w branży stalowej przy produkcji elementów metalowych

To oferujemy

  • Stabilną pracę w prężnie działającej firmie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycie doświadczenia i wielu innych umiejętności.

O nas

„BIGA STAL” Piotr Bicz Spółka Jawna jest prężnie rozwijającą się firmą działającą w przemyśle stalowym. Nasza siedziba mieści się w Rudawie pod Krakowem. W naszej ponad 30-letniej działalności stawiamy na nowoczesne technologie i wykwalifikowaną kadrę, co gwarantuje naszym kontrahentom wysoką jakość świadczonych usług, takich jak m.in. cięcie laserem, usługi spawalnicze czy frezowanie i toczenie.