Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

SONIMA SP. Z O.O.O firmie

SONIMA SP. Z O.O.

42 B

Rudna Mała (pow. rzeszowski)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór na obszarem produkcji (realizacja planu produkcyjnego, technologia, utrzymanie ruchu, cele, stan magazynów, wysyłki, odbiory części)

  • Zarządzanie podległym personelem

  • Dbałość o bezpieczeństwo pracowników i stosowanie zasad BHP.

  • Optymalizacja procesów w podległym obszarze

  • Szkolenia personelu

  • Definiowanie potrzeb inwestycyjnych oraz zakupowych

  • Nadzór nad dokumentacją produkcyjną

  • Zarządzanie przyznanym budżetem

  • Zapewnienie zachowanie wszelkich standardów pracy (IATF, 5S, procedur i instrukcji)

  • Przygotowywanie i udział we wszelkiego rodzaju audytach jakościowych (IATF, VDA 6.3 etc.) oraz Klienta

  • Komunikacja z klientem w zakresie spraw związanych z produkcją i wymaganiami klienta

  • Optymalizacja procesów, ich analiza oraz wprowadzanie działań korygujących

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Min 2 lata doświadczenia w zarządzaniu produkcją/zespołem pracowników

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Znajomość wymagań normy IATF 16949, VDA 6.3

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity: „wczasy pod gruszą”, bony świąteczne

SONIMA Sp. z o.o. jest globalnym ekspertem w dziedzinie łańcucha dostaw w sektorze motoryzacyjnym. Nasze usługi obejmują logistykę, czyszczenie przemysłowe, montaż, zapewnienie jakości i obsługę klienta.

Przewiń do profilu firmy