Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik produkcji

Eurocase

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Montaż maszyn produkcyjnych, uruchomienie

  • Organizacja produkcji od zera

  • Zarządzanie procesami w obszarze produkcji, logistyki i magazynów

  • Kontrola i organizacja sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstwa

  • Materialne i techniczne wsparcie produkcji

  • Monitorowanie stanu technicznego sprzętu i go obsługa

  • Organizacja systemu zarządzania produkcją i procesami

  • Zakup narzędzi, materiałów eksploatacyjnych i sprzętu produkcyjnego

  • Ewidencja produkcji

  • Codzienne planowanie i podział pracy wśród pracowników

  • Realizacja planów produkcyjnych

  • Zarządzanie zespołem w dziale produkcyjnym

  • Pilnowanie zasad BHP, PPOŻ, Ochrony środowiska i innych państwowych normatywów w organizacji produkcji

  • Systematyzacja, optymalizacja i standaryzacja procesów produkcyjnych(od początku technologicznego przygotowania projektu do procesu pakowania i wysyłki)

  • Opis mapy procesów biznesowych aktualnego stanu „tak jak jest” do "jak trzeba"

  • Opis regulaminów i obowiązków dla pracowników

  • Opracowanie standardów procesów produkcyjnych, kontrola wdrożenia, wykonania

  • Opracowanie głównych wskaźników KPI dla produkcji oraz ich comiesięczna kalkulacja i analiza

  • Analiza efektywności produkcji: według głównych KPI, według wyników finansowych

  • Wdrożenie systemu planowania i kontroli harmonogramu produkcyjnego

  • Komunikacja z podwykonawcami, kontrola terminów i jakości

Nasze wymagania

  • Doświadczenie kierownika (lub go zastępnika) produkcji

  • Wyższe zawodowe wykształcenie techniczne

  • Dobra znajomość normatywów na firmie produkcyjnej (BHP, ekologiczne, inne)

  • Koniecznie język ukraiński lub rosyjski na poziomie komunikatywnym

  • Umiejętność pracy z rysunkami technicznymi

  • Doświadczenie w planowaniu i delegowaniu pracy

  • Umiejętności organizacyjne

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Biegła znajomość pakietu MS Office

  • Doświadczenie w rozwoju systemów ERP

To oferujemy

  • Możliwość uczestnictwa w rozwoju nowej inwestycji

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wsparte rozbudowanym systemem premiowym

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Perspektywy rozwoju

O nas

Ukraińską firmą EUROCASE - producent sztucznej osłonki poliamidowej wielowarstwowej do pakowania wędlin i parówek oraz producentem torebek i folii termokurczliwych wielowarstwowych. Naszymi klientami są producenci produktów mięsnych. Nasza produkcja jest znana na rynku światowym około 25 lat. W związku z działaniami wojennymi na Ukrainie podjęto decyzję o relokacji zakładu do Polski.