Oferta pracy

Kierownik Produkcji

UPOTEK sp. z o.o.O firmie

  • Kapitałowa 4
    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

UPOTEK sp. z o.o.

Kapitałowa 4

Rzeszów

Firma Upotek Sp. z o. o. należy do międzynarodowej grupy firm Upotek Group. Posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie w produkcji specjalistycznej odzieży roboczej dla większości możliwych branż. Firma z sukcesem od wielu lat produkuje ubrania robocze dla najbardziej rozpoznawalnych i profesjonalnych marek światowych. Obecnie mając na uwadze dalszy rozwój oddziału w Polsce zatrudni na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Bezpośrednie raportowanie do Dyrektora Zarządzającego Sp. z o.o.,
  • Zwierzchnictwo nad 4-5 pracownikami linii produkcyjnej,
  • Planowanie, koordynowanie i nadzorowanie pracy działu produkcji,
  • Zapewnianie terminowości realizacji zamówień,
  • Opracowywanie i wdrażanie rozwiązań prowadzących do doskonalenia procesów produkcyjnych, wzrostu jakości oraz optymalizacji kosztów, skracania czasu realizacji zamówień,
  • Utrzymywanie kontaktów z działem magazynowania w zakresie realizacji zleceń,
  • Ocenę jakościową pracy wykonanej przez zespół produkcyjny,
  • Nadzór nad przestrzeganiem BHP,
  • Szkolenie podległych pracowników i sporządzanie dokumentacji dotyczącej procesu produkcyjnego,

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na automatycznej maszynie wykrajającej materiał typu KATER
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale produkcji,
  • Mile widziane wykształcenie ukierunkowane na branżę odzieżową,
  • Rozwinięte zdolności organizacyjne (umiejętności planowania pracy własnej i zespołu, umiejętność podejmowania decyzji, delegowania zadań i ich egzekwowania),
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu operacyjnego Office,
  • Zdolność do osiągania wyznaczonych celów,
  • Chęć rozwoju zawodowego i nauki nowych procesów,

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku,
  • Realne szanse rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Przyjazną atmosferę pracy,

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy