Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Produkcji

GLUTENEX sp. z o.o.O firmie

  • Ludowa 6
    Sady (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Kierownik

GLUTENEX sp. z o.o.

Ludowa 6

Sady (pow. poznański)

GLUTENEX to najstarsza i pierwsza w Polsce rodzinna firma bezglutenowa, której specjalnością jest produkcja bezglutenowego pieczywa, wyrobów cukierniczych i makaronów.

Tworząc naszą firmę ponad 30 lat temu, mieliśmy jeden cel – dostarczyć ludziom najwyższej jakości produkty bezglutenowe. Łączące w sobie doskonały smak, wyjątkowy charakter, dbałość o szczegóły i pasję tworzenia. Nasze produkty gwarantują bezpieczeństwo oraz zniewalają wyrafinowanym smakiem. Gama naszych wyrobów zaspokaja najważniejsze tęsknoty naszych Klientów.

Opis stanowiska:

Misja stanowiska to organizacja i zarządzanie zakładem produkcyjnym, jego rozwój oraz zapewnienie najwyższej jakości standardów produkcyjnych i jakościowych. Dbałość i zapewnienie optymalizacji kosztów przy zachowaniu wysokiej jakości produktów gotowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie minimum 3 lata jako Brygadzista, kierownik zmiany lub Kierownik produkcji w branży spożywczej.
  • Wykształcenie minimum średnie / preferowane zarządzanie produkcją
  • Umiejętności zarządzania i planowania .
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne.
  • Umiejętność wprowadzania zmian
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Praca w w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w branży notującej najwyższe wskaźniki wzrostu sprzedaży.
  • Rodzinna atmosfera
  • Rozwój osobisty poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach innowacyjnych

Ogłoszenie archiwalne