Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik produkcji

EKPOLS Sp. z o.o.

  • Santok (pow. gorzowski)

    Santok (pow. gorzowski), lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i organizacja pracy podległego zespołu.

  • Planowanie i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego w oparciu o obowiązujące przepisy i procedury.

  • Realizacja planu produkcyjnego z uwzględnieniem optymalizacji procesów produkcyjnych.

  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji produkcyjnej, przygotowywanie sprawozdań.

  • Aktywny udział w doskonaleniu procesów w obszarze produkcji.

  • Nadzór jakościowy i ilościowy nad wytwarzanymi produktami.

  • Angażowanie zespołu do osiągania wyznaczonych celów.

  • Przeciwdziałanie i rozwiązywanie problemów interpersonalnych.

  • Bieżąca współpraca z pozostałymi działami.

Nasze wymagania

  • Znajomość procesów uboju i rozbioru drobiu oraz technologii mięsa.

  • Umiejętność planowania pracy własnej i zespołu, delegowania zadań i ich egzekwowania.

  • Umiejętność wyznaczania celów, samodzielnego diagnozowania przyczyn i rozwiązywania problemów.

  • Umiejętność analitycznego myślenia i znajomość zagadnień optymalizacji procesów produkcyjnych.

  • Zaangażowanie i staranność w wykonywaniu obowiązków.

  • Odpowiedzialność.

  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym.

  • Dyspozycyjność.

  • Znajomość obsługi podstawowych programów komputerowych.

  • Prawo jazdy kat.B

  • Wykształcenie minimum średnie.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu.

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

  • Świadczenia świąteczne.

  • W wyznaczonych godzinach – możliwość skorzystania z bezpłatnego transportu dla pracowników.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji.

Ekpols Sp. z o.o. to nowoczesny zakład uboju i rozbioru indyka z ponad 20-letnią tradycją. Żywiec dostarczany do zakładu pochodzi z własnych ferm, co zapewnia firmie stabilną pozycję rynkową i pozwala oferować produkt wysokiej jakości potwierdzonej certyfikatami. Sieć dystrybucji obejmuje odbiorców krajowych i zagranicznych.

odwiedź naszą stronę internetową: www.ekpols.pl

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

  • Płomykowo 28, 66-431 SANTOK

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ