Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik produkcji schodów stalowych

Ramstal przedsiębiorstwo wielobranżoweO firmie

7 0008 000 brutto / mies.
  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Ramstal zakład produkcyjny w Policach - jest wyspecjalizowaną firma w produkcji schodów stalowych, z lakiernią proszkową i działem technologicznym produkujemy około 1000 schodów rocznie. 100% eksportu do EU utrzymuje stabilną sytuacje firmy na rynku europejskim .

Opis stanowiska:

Ramstal - poszukuje osoby odpowiedzialnej i ambitnej, chętnej na rozwijanie własnych kwalifikacji, wprowadzanie innowacji i identyfikującą się z firmą na stanowisko kierownika produkcji schodów stalowych.

Wymagania:

  • bezpośredni nadzór nad wykonawstwem schodów stalowych i konstrukcji stalowych
  • bieżąca realizacja zapotrzebowań zespołu produkcyjnego
  • koordynacja oraz zarządzanie pracy pomiędzy pracą - 50 ciu pracowników produkcyjnych, od przygotowania projektów na ślusarni poprzez proces spawania i próbnego montażu na końcu
  • kontrola elementów spawanych w produkcji , umiejętność sprawdzenia wymiarów zgodnych z dokumentacją
  • kontrola harmonogramów w oparciu o plan produkcyjny
  • dbałość o zachowanie standardów jakościowych na linii produkcyjnej oraz rozwiązywanie bieżących problemów technicznych
  • przestrzeganie przepisów BHP i p.poż
  • ścisła współpraca z działem Technologicznym
  • zaangażowanie w rozwój firmy i wprowadzanie nowych technologii
  • bardzo dobra wiedza spawalnicza i ślusarska
  • natychmiastowa umiejętność rozwiazywania problemów produkcyjnych
  • Innowacyjność i chęć rozwoju osobistego
  • doświadczenie w kierowaniu dużym zespołem pracowniczym

Oferujemy:

  • umowę o prace
  • możliwości rozwoju i ulepszania kwalifikacji
  • rosnące wynagrodzenie

Ogłoszenie archiwalne