Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji Seryjnej

Franc Gardiner Sp. z o.o.

  • Składowa 3, Świdnica
    Świdnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Składowa 3

Świdnica

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie terminowej realizacji planu produkcyjnego i prawidłowego przebiegu procesów

  • Nadzorowanie produkcji w zakresie przydzielonego personelu, maszyn i urządzeń produkcyjnych, materiałów i środków do produkcji, wyrobów gotowych

  • Bieżąca analiza osiąganych wyników i ich raportowanie

  • Udział w realizacji nowych projektów

  • Podejmowanie działań optymalizacyjnych zmierzających do doskonalenia procesów produkcyjnych oraz podnoszenia ich efektywności

  • Zarządzanie podległym zespołem

  • Analiza problemów, planowanie akcji korygujących w celu zwiększania efektywności zarządzanego obszaru

  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy w celu zapewnienia ciągłości produkcji

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)

  • Doświadczenie w zarządzaniu produkcją i zespołami produkcyjnymi

  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing

  • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office, szczególnie arkusze kalkulacyjne

  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz identyfikacji i rozwiązywania problemów

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwości rozwoju zawodowego i wdrażania własnych pomysłów

  • Dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego

  • Pakiet opieki medycznej

Firma FRANC GARDINER SP. Z O.O. w Świdnicy – doświadczony producent rolet wewnętrznych i pionier kompleksowych rozwiązań dekoracyjnych z nadrukami poszukuje osoby na stanowisko: KIEROWNIK PRODUKCJI SERYJNEJ.

Przewiń do profilu firmy