Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

Miló Dominik Frasunkiewicz

  • Sieradz

    Sieradz, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za obszar produkcji, wyniki, terminowość realizacji zamówień z poziomem jakości wymaganym przez klientów.

  • Zarządzanie wydziałem produkcyjnym oraz podległym personelem zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami.

  • Nadzór i realizacja harmonogramu produkcji z zachowaniem przyjętych standardów jakościowych.

  • Nadzór nad zarządzaniem zleceniami produkcyjnymi.

  • Realizacja strategii ciągłego doskonalenia jakości produkcji oraz optymalizacja kosztów.

  • Zapewnienie współpracy z innymi działami przedsiębiorstwa.

  • Współpraca z kierownictwem w zakresie dbałości o rozwój przedsiębiorstwa w sferze produkcji.

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, ppoż i wewnętrznych regulaminów.

  • Podnoszenie efektywności funkcjonowania przedsiębiorstwa.

  • Motywowanie pracowników do podnoszenia kompetencji i kwalifikacji zawodowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze produkcji.

  • Doświadczenie w organizowaniu, koordynowaniu i kontrolowaniu procesu produkcyjnego.

  • Nastawienie na osiąganie wyników, ciągłe doskonalenie i koncentracja na kliencie.

  • Proaktywność w działaniu.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów w oparciu o narzędzia jakościowe.

  • Dobra organizacja pracy własnej.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację.

  • Zdolności przywódcze.

  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Wysokie zdolności komunikacyjne.

  • Zdolności analityczne.

Mile widziane

  • Znajomość norm ISO 9001, 14001, 45001, znajomość technologii produkcji przetwórstwa tworzyw sztucznych, praktyczna znajomość nowoczesnych narzędzi zarządzania produkcją oraz systemu XL.

To oferujemy

  • Stabilna pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, współpracującej z największymi klientami w branży.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia dostosowane do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

  • Realny wpływ na rozwój zakładu produkcyjnego.

  • Niezbędne szkolenia i możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych.

  • Realizacja ciekawych projektów.

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego / prywatnej opieki medycznej / karty MultiSport.

MILÓ to polska marka, producent wysokiej klasy zlewozmywaków granitowych. Podążając za potrzebami naszych klientów łączymy przemyślany i niepowtarzalny design z funkcjonalnością. Stosujemy nowoczesne technologie produkcji, wykorzystując najwyższej jakości materiały. To sprawia, że oddajemy w ręce naszych klientów produkty, które nie tylko zapewnią maksymalny komfort użytkowania, ale również ozdobią kuchenną przestrzeń przez długie lata.

Przewiń do profilu firmy