Logo Pracuj.pl

Kierownik Produkcji

Miló Dominik FrasunkiewiczO firmie

  • Sieradz
    Sieradz, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za obszar produkcji, wyniki, terminowość realizacji zamówień z poziomem jakości wymaganym przez klientów.
  • Zarządzanie wydziałem produkcyjnym oraz podległym personelem zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami.
  • Nadzór i realizacja harmonogramu produkcji z zachowaniem przyjętych standardów jakościowych.
  • Nadzór nad zarządzaniem zleceniami produkcyjnymi.
  • Realizacja strategii ciągłego doskonalenia jakości produkcji oraz optymalizacja kosztów.
  • Zapewnienie współpracy z innymi działami przedsiębiorstwa.
  • Współpraca z kierownictwem w zakresie dbałości o rozwój przedsiębiorstwa w sferze produkcji.
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, ppoż i wewnętrznych regulaminów.
  • Podnoszenie efektywności funkcjonowania przedsiębiorstwa.
  • Motywowanie pracowników do podnoszenia kompetencji i kwalifikacji zawodowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze produkcji.
  • Doświadczenie w organizowaniu, koordynowaniu i kontrolowaniu procesu produkcyjnego.
  • Nastawienie na osiąganie wyników, ciągłe doskonalenie i koncentracja na kliencie.
  • Proaktywność w działaniu.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów w oparciu o narzędzia jakościowe.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację.
  • Zdolności przywódcze.
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Wysokie zdolności komunikacyjne.
  • Zdolności analityczne.

Mile widziane

  • Znajomość norm ISO 9001, 14001, 45001, znajomość technologii produkcji przetwórstwa tworzyw sztucznych, praktyczna znajomość nowoczesnych narzędzi zarządzania produkcją oraz systemu XL.

To oferujemy

  • Stabilna pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, współpracującej z największymi klientami w branży.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia dostosowane do posiadanego doświadczenia i umiejętności.
  • Realny wpływ na rozwój zakładu produkcyjnego.
  • Niezbędne szkolenia i możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych.
  • Realizacja ciekawych projektów.
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego / prywatnej opieki medycznej / karty MultiSport.

Miló Dominik Frasunkiewicz

MILÓ to polska marka, producent wysokiej klasy zlewozmywaków granitowych. Podążając za potrzebami naszych klientów łączymy przemyślany i niepowtarzalny design z funkcjonalnością. Stosujemy nowoczesne technologie produkcji, wykorzystując najwyższej jakości materiały. To sprawia, że oddajemy w ręce naszych klientów produkty, które nie tylko zapewnią maksymalny komfort użytkowania, ale również ozdobią kuchenną przestrzeń przez długie lata.

Kierownik Produkcji, Sieradz