Oferta pracy

Kierownik Produkcji

Przedsiębiorstwo Rodzinne Imperoll s.c. M.R. SchwabeO firmie

  • Sierakowice (pow. kartuski), pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Jesteśmy firmą, która zajmuje się produkcją wysokiej jakości wszelkich rolet wewnętrznych oraz dystrybucją rolet zewnętrznych, markiz i bram garażowych.

W związku ze zmianami w strukturze naszej organizacji pracy poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko Kierownika Produkcji. Zatrudniona osoba dołączy do silnego i dynamicznego zespołu.

Obowiązki:

  • kontrolowanie efektywności pracy zespołów
  • raportowanie postępów produkcji
  • rozwiązywanie problemów i optymalizacja produkcji
  • wprowadzanie do produkcji nowych produktów
  • nadzór nad jakością realizowanych produktów
  • dbanie o terminowy i planowany przebieg procesów produkcyjnych
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • ulepszanie i usprawnianie produkcji
  • zaangażowanie i skuteczność w rozwiązywaniu problemów
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • mile widziane kursy, szkolenie LEAN
  • doskonała organizacja pracy
  • mile widziane widziane wykształcenie wyższe
  • zaangażowanie i kreatywność

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży
  • pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie
  • umowę o pracę po okresie próbnym
  • pracę w dynamicznym i ambitnym zespole
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjne zarobki
Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV,
z podaniem w nagłówku wiadomości nazwy stanowiska klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy