Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

Przedsiębiorstwo Rodzinne Imperoll s.c. M.R. Schwabe

  • Sierakowice (pow. kartuski)

    Sierakowice (pow. kartuski), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • kontrolowanie efektywności pracy zespołów

  • raportowanie postępów produkcji

  • rozwiązywanie problemów i optymalizacja produkcji

  • wprowadzanie do produkcji nowych produktów

  • nadzór nad jakością realizowanych produktów

  • dbanie o terminowy i planowany przebieg procesów produkcyjnych

  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność zarządzania zespołem

  • ulepszanie i usprawnianie produkcji

  • zaangażowanie i skuteczność w rozwiązywaniu problemów

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,

  • mile widziane kursy, szkolenie LEAN

  • doskonała organizacja pracy

  • mile widziane widziane wykształcenie wyższe

  • zaangażowanie i kreatywność

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży

  • pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie

  • umowę o pracę po okresie próbnym

  • pracę w dynamicznym i ambitnym zespole

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • atrakcyjne zarobki

Jesteśmy firmą, która zajmuje się produkcją wysokiej jakości wszelkich rolet wewnętrznych oraz dystrybucją rolet zewnętrznych, markiz i bram garażowych.

W związku ze zmianami w strukturze naszej organizacji pracy poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko Kierownika Produkcji. Zatrudniona osoba dołączy do silnego i dynamicznego zespołu.

Przewiń do profilu firmy