Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

PrespackO firmie

  • Skórzewo (pow. poznański), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Firma Farmaceutyczna realizująca usługi w zakresie kontraktowego pakowania i przepakowania produktów leczniczych oraz wyrobów medycznych  poszukuje osoby na stanowisko:

 Obowiązki:

  • Planowanie produkcji w cyklach dziennych i tygodniowych,
  • Zorganizowanie oraz aktywny nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych prowadzących do zrealizowania przyjętego planu produkcji,
  • Kierowanie podległym zespołem w sposób pozwalający na realizację ustalonych planów produkcyjnych,
  • Motywowanie i rozwijanie zespołu w celu wykorzystania całego jego potencjału,
  • Planowanie celów rozwojowych, zarządzanie planem szkoleń,
  • Zarządzanie ryzykiem,
  • Skuteczne realizowanie celów rozwojowych podległego zespołu,
  • Aktywne uczestnictwo w procesach walidacyjnych,
  • Aktywne uczestnictwo we wdrażaniu nowych technologii i produktów,
  • Optymalizacja procesów produkcji w celu realizacji strategii firmy,
  • Prowadzenie działań wyjaśniających, korygujących, po audytowych i reklamacyjnych,
  • Przygotowanie i udział w inspekcjach i audytach zewnętrznych,
  • Aktywne uczestnictwo we wdrażaniu i egzekwowaniu zasad Dobrej Praktyki Wytwarzania i Systemu Zarządzania Jakością zgodnie z obowiązującymi procedurami i powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego,
  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku - preferowane branże: farmaceutyczna, spożywcza, kosmetyczna,
  • Wykształcenie wyższe (preferowane - farmacja, analityka medyczna, medycyna, biologia, chemia, biotechnologia),
  • Znajomość zasad organizacji produkcji,
  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu i miejsca pracy,
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office,
  • Skrupulatność, determinacja w działaniu oraz aktywne rozwiązywanie pojawiających się problemów,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Gotowość  do nawiązania długotrwałej współpracy,
  • Znajomość oraz umiejętność wdrażania i egzekwowania zasad GMP, ISO, HACCP.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Uczestnictwo w szkoleniach,
  • Ubezpieczenie grupowe oraz dostęp do programu Multisport,
  • Przyjazne środowisko pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.

Nasz zakład jest przyjazny osobom niepełnosprawnym!

Ogłoszenie archiwalne