Ta oferta pracy jest nieaktualna od 59 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Produkcji

  • Śląskie, śląskie
  • Kierownik
  • 2018-06-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Kierownik Produkcji - Jedlice

    Śląskie 29674/001

    Poszukujemy doświadczonej i ambitnej osoby, która będzie odpowiedzialna za współtworzenie i realizację strategii firmy w obszarze zarządzania produkcją, w tym za wdrażanie i rozwój narzędzi Lean. Kierownik produkcji raportuje bezpośrednio do dyrektora zakładu.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest międzynarodowa firma, produkująca opakowania szklane, o ugruntowanej pozycji na rynku. Firma funkcjonuje od wielu lat, a obecnie zakład jest po gruntownej modernizacji i stosuje nowoczesne technologie, co pozwala na ciągły rozwój i konkurencyjność. Celem jest zapewnienie swoim klientom najwyższej jakości produktów, a pracownikom atrakcyjnego miejsca pracy.

    Opis stanowiska

    • Współtworzenie i realizowanie strategii firmy w obszarze produkcji
    • Całościowe zarządzanie procesem produkcji w obrębie wybranych sektorów produkcji (formowanie, gorący koniec, zmiany asortymentowe)
    • Definiowanie budżetu produkcji
    • Opracowanie i nadzór nad realizacją planów produkcyjnych
    • Opracowanie rozwiązań pozwalających na optymalizację procesów produkcyjnych
    • Zarządzanie zespołem pracowników produkcji
    • Rozwój narzędzi Lean Manufacturing w zakładzie
    • Nadzór i odpowiedzialność za bezpieczeństwo i organizację pracy

    Profil kandydata

    • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze zarządzania produkcją
    • Doświadczenie w branży opakowań szklanych
    • Wiedza praktyczna w zakresie zarządzania produkcją i wdrażania i rozwoju narzędzi Lean Manufacturing
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Wykształcenie wyższe techniczne

    Oferujemy

    • Możliwość rozwoju w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej
    • Możliwość realnego wpływu na decyzje strategiczne organizacji w ramach zarządzanego obszaru
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (opieka medyczna, wellness: siłownia, basen, nauka języka angielskiego i niemieckiego, udział w programach coachingowych i menadżerskich)
    • Stabilność zatrudnienia

    About Michael Page

    Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

    Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

    Find out more about Michael Page