Oferta pracy

Kierownik Produkcji

Arche Consulting Sp z o.o. Sp. k.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Kierownik / Koordynator
Kierownik ProdukcjiNumer ref.: Nr ref.: PM/NF

Obowiązki:

  •  zarządzanie procesami produkcyjnymi (tworzywa sztuczne),
  • zarządzanie zespołem produkcyjnym,
  • zapewnienie ciągłości i płynności produkcji,
  • monitorowanie realizacji planów produkcyjnych i podejmwoania  działań korygujących,
  • inicjowanie działań optymalizacyjnych.

Wymagania:

  •  doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziana branża automotive,
  • doświadcznie z procesem wtrysku,
  • doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami (pow. 100 osób),
  • praktyczna znajomość międzynarodowych standardów jakości (np. ISO 9001, VDA 6.3, IATF 16949),
  • wysoki poziom kompetencji związanych z zarządzaniem oraz organizacją produkcji,
  • znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

  • możliwość aktywnego działania w zakładzie,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na samodzielnym stanowisku,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
  • możliwość rozwoju wraz z organizacją.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne